Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért próbléma aez egyeseknek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbléma aez egyeseknek? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Ritkán járok bulizni, de mondjuk szívesebben járnék többet. Nem cigizek, nem is tervezek. Fű, drogoktól távol tartom magam, nem szeretném kipróbálni, inni nem iszok, max. ha elmegyek egy buli és akkor is nagyon keveset, jobban kívánom a kólát meg hasonló hülyeségeket. Nem feküdtem le még senkivel, és nem is szándékozom magam bárkinek oda dobni, csak mert néha kíváncsi vagyok milyen lehet a szex. Megszeretném várni azt,amíg valaki "ki érdemel" és kölcsönös vonzalom és bizalon van köztünk. Talán az első ember után csalódásom lesz, lehet majd csak a 3. Lesz kitudja az igazi, de akkor se szeretném oda dobni magam, főleg nem ebben a korban, mert egyszerűen szerintem éretlen vagyok és lelkileg nem felkészült. Na már most, ezek miért próblémák? Egyes fiúk meg akarnak győzni,hogy ez hülyeség, ki kell élnie magát az ember, próbáljak ki mindent. Ha ők szeretnék egészségükre,de nekem nincs szükségem rá.
2019. júl. 30. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jól gondolod. Sokaknak hátrány, igen, de azokkal ne foglalkozz.
2019. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem mindenkinek probléma, csak az általad felsoroltaknak. Azok akarnak meggyőzni akik ágyba szeretnének vinni
2019. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem,ez nem probléma.

Sőt.

Bár nem ismerlek, nagyra értékelem ezt a gondolkodásmódot. Szerintem soha ne térj le erről az útról.

Én pasiként ezt a fajta tartást tudom az egyik legjobban értékelni egy lányban.

2019. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 csakegysenki_ válasza:
100%

Még létezik ilyen lány?? Akkor nincs veszve a remény...

(amúgy respect) f

2019. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Több száz ilyen lány is létezik szerintem:)) a felszínen mindig a libák mutatkoznak, de nem azt felenti,hogy csak ők léteznek.
2019. aug. 2. 10:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó a gondolkodásod. Ehhez tartsd magad és nem fogsz csalódni. Én is így vagyok ezzel. És ne aggódj, sokan keresnek (/keresünk) ilyen lányokat, mert a többi nagyon "mű" érzelmekkel rendelkezik, ami semmit sem ér.


21/f

2019. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondolkozol. Szard le hogy mások mit gondolnak. Ha te úgy érzed hogy nem akarod akkor nem kell. Nekem ez egyáltalán nem lenne probléma. Sőt én olyat nem is várnék el egy lánytól hogy 1 hét ismertség után már legyen sex. Szerintem csak azért nem éri meg hogy kielégítsd a vágyaid. Utána nem fogod érezni hogy megérte hanem azt hogy fölösleges volt. Csak akkor csináld ha úgy érzed készen állsz rá
2019. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Örömmel tölt el,hogy látom,hogy vannak akik így gondolják!^^
2019. aug. 3. 17:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs semmi probléma. Onnan tudom, hogy én is pont ilyen vagyok. És az osztályomban meg a baráti körömben is szerencsére csak ilyen lányok vannak. Nem vagy egyedül :) 16/L
2019. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak egy ilyen lányba szerethetnék bele mint ahogy erröl a dologrol gondolkodsz...

Én megmondom az őszintét 23 éves vagyok még én se estem át ezen a dologon...nem volt alkalmam.. és egyre jobban frusztrál hogy másnak összejöhet..nem egyszer fordult meg a fejembe hogy elmegyek egy fizezös csajhoz hogy megtudjam milyen érzés vagy egy olyan lányt keressek aki ebbe belemegy és bevállalos !! De rá kell jöjjek lassan hogy ennek nincs értelme hogy majd esetleg megbánjam...

2019. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!