Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm szerintetek szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerintetek szeret?

Figyelt kérdés
Mostanában volt hogy kicsit idegesebb volt az anyukája betegsége miatt és nekem is úgy válaszolt vagy kedvetlen volt. Alapból aranyos kedves. Evfordulonkra szervezett nekem meglepetés ajándékot és mindig sokszor elmondja hogy nagyon szeret és és vagyok az a fiú akivel tényleg szerelmes. Csak zavar hogy mellettem beszélget és chatel más srácokkal is de ha rákérdezek hogy kivel ír mindig elmondja és megmutatja a fiúval a beszelgeteset. Eddig azt is mindig elmondta ha valaki ramnyomult. Néha érdekes mert a szexet nem mindig kívánja és nem mindig akarja hogy nála aludjak. Hozzánk sűrűn jön a csaj. ilyen családi,hosszabb eseményekre nagyon ritkán vállalkozik . Rövidebb családi eseményeken részt vett. Sűrűn szeretné ha elmennék vele es a barátaival kirándulni volt már rá példa hogy elmentem de ha nem tudok menni akkor is elmegy a barátaival és ez zavar. Bulik esetében is ugyanez a helyzet mindig rágja a fülem hogy ritkán megyek velük

2019. aug. 4. 09:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg hosszú családi eseményekre azert nem szeret jönni mert anyámmal rosszb van anyám beszologatos stílusa miatt és mindig kitalál vmit hogy ne kelljen jönni.meg mert mondta nekem hogy felnőttként ki akar menni Londonba pár hónapra dolgozni de nem biztos h egész életébe ott akar maradni. Csak zavar hogy nem alkalmazkodik hozzám és nem marad
2019. aug. 4. 09:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az a bajod, hogy nélküled is van élete? Ezt hívják birtoklási vágynak...
2019. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből az jön le, hogy a barátnőd szeret téged, de nélküled is van élete és el tudja foglalni magát. Ez lenne az ideális párkapcsolat.

Ha anyádnak vállalhatatlan stílusa van, milyen jogon várod el, hogy a lány ezt tűrje? Te fordított esetben dalolva és mosolyogva mennél helybe a beszólasért?

Nem akar néha szexelni...Igen, ez ilyen, van, hogy az ember fáradt, kedvetlen, előfordul.

Szóval nem titkol előled semmit, nem zavarná ha ott lennél a barátos programjain és még a családi eseményeiteket is kibírja. Szerintem ez bőven elég, ne kattogj rajta, örülj hogy ilyen barátnőd van.

2019. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!