Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elvárható, hogy mindig a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy mindig a fiú jöjjön, mert a lányt nem engedik olyan messzire?

Figyelt kérdés
Nem tudom bele menjek-e ebbe a távkapcsolat cuccba
2019. aug. 6. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
A tavkapcsolat nem mukodik. Ennyi. Jonnek majd a megmondoemberek, meg a jaaj 34 eve tavkapcsolatban vagyunk, sose talalkoztunk de 3 gyerekunk van akiket postan nemzettunk, amit csak akarsz... A valosag ettol meg az, hogy ha a lany annyira gyerek, hogy nem engedik 'olyan messzire', akkor ennek a kapcsolatnakk mar akkor lottek, amikor el sem kezdodott.
2019. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
62%
Nem várható el, ha ez elvárandó dolog akkor ez a kapcsolat rossz alapokra születik.
2019. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A barátom anyja, már kb. 15 éve tavkapcsolatban vannak a párjával. Még egyszer nem csalták meg egymást és szeretik is egymást. Szinte csak ünnepekkor találkoznak 1-2 hétre.

Én és a barátom is tavkapcsolatban vagyunk. Mi csak két éve de nagyon szeretjük egymást és szintén nem csaltuk meg egymást. Eleinte hetente egyszer tudtunk találkozni.

Mindig eljött elém pedig elég sokat kellett utaznia.

2019. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a lány még nem elég idős akkor maradjatok 1-2 alkalomnál esetleg fel évente és inkább online erositsetek magatokat hibásan/videochatban.

Ha majd a csaj idősebb lesz akkor majd keresték mindkettőtoknek ugyanakkora távra eső találkozási pontot ,vagy ha lesz a srác közelében rendezvény akkor oda kéred el magad.

Én legalábbis így csinálnám :)

Arról hallani se szeretnék hogy én menjek konkrét oda vagy fordítva.

2019. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*hivasban
2019. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!