Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha hiányzik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha hiányzik?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel sijst beszéltünk 5x taliztunk.. . Igaziból először nagyon nem volt szimpi, nem is írtam neki nagyon vissza, de ő mindig irogatott valamit, és elkezdett megfogni a személyisége. Egyre jobban elkezdtem megkedvelni, de egy időre abba maradt akkor a beszélgetés. Ezt később megbeszéltük, miért. (úgy érezte, hogy én érzelmileg nem nyíltam eléggé meg előtte, csak ő írt stb.. De ez amúgy szerintem nem így volt), utánna meg 1x taliztunk ami jól is sikerült.

Ezután ő elment nyári munkára,megbeszéltük hogy talizunk majd, de ez elmaradt eddig, meg a beszélgetés. Próbáltam már több mint egy hónapja rairni, de nem volt valami bőbeszédű ami furcsa is volt... De mostanaban nagyon elkezdett hiányozni, sokat gondolok rá stb.. Hogyan felejtsem el, vagy mit csináljak?



2019. aug. 7. 11:37
 1/3 Csicuki ***** válasza:
Ha hiányzik ha nem elkell fogadni hogy ellaposodott ha dolog. Menj emberek közé ismerkedj, ez mindig segít. Keress mást esetleg akivel jól érezheted magad.
2019. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a srácot is kedveled, de szerintem neked igazából nem ő hiányzik hanem az, hogy valaki törödjön veled, és te legyél neki az első.
2019. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, sokat vagyok társasagba, és van is akinek tetszek, csak nekem ő hianyzik
2019. aug. 7. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!