Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van igazság abban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igazság abban amit mond?

Figyelt kérdés

Van egy csaj... osztálytársak vagyunk, és épp ezért nem erőltettük a dolgot, mert ha szakítunk baj lesz. Na de, az én legjobb lány barátom nagyon ki volt akadva rám és ezt mondta :" Ez a világ leghülyébb felfogása. Azért nem összejönni valakivel mert osztálytárs... akkor nem is kedvelitek egymást igazán. Nem úgy kell neki ugrani a dolgoknak,hogy 10000% vége lesz. S ha igen akkor mi? Úgy tesztek mintha mindenkit bírnátok az osztályból éd olyan nagy tragédia lenne ha még lenne valaki akit nem bírnátok... Aztán kitudja más miatt vesztek össze nem a szakítás lesz a próblémátok egymással. + a szakítás nem azt jelenti,hogy életed végéig utálni kell egymást. Ha szakítotok ez van , lehettek barátok vagy viselkedhettek felnőtt módjára kúlturáltan, köszöntök egymásnak , szépen beszéltek ha kell és ennyi.Senki se erőltet rá,hogy bámuljad egész nap vagy beszélj vele. Ha meg muszáj, ki lehet bírni.


Van benne valami? Mert engem nagyon felzaklatott. Mintha igaza lenne :/.


2019. aug. 9. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van. Én is azt gondolom, hogy első sorban nem osztálytárssal kell kavarni. De a szerelemnek ne ez szabjon már határt. Ha láttok rá esélyt akkor ez nem lehet akadály, csak kifogás. És nem is lesztek örökké osztálytársak...

16/L

2019. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy egy álompár lennétek és ezt a lehetőségnek esélyt sem adtok, ha meg sem próbáljátok. Én is voltam már együtt osztálytársammal és miután vége is lett, mindenki foglalkozott a saját dolgával és nem is volt kellemetlen. De arra kérlek, hogy ne úgy kezdj bele egy kapcsolatba, hogy mi lesz ha szakítotok, mert még inkább azzal kellene foglalkoznod, hogy összejöjjetek :D

Sok sikert!

17/F

2019. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van, nagyon éretten látja a dolgokat.
2019. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!