Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogy állnátok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy állnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ezzel a lánnyal régóta jóban vagy, de csak barátság. Sokat segített neked, bármikor szükséged volt rá. Jól alakulnak köztetek a dolgok, komolyabbra fordul, kezdtek közeledni egymáshoz, amikor meg találkozni akartok vele, belemegy. A randi előtt 3 nappal azonban lekoptat és alternatívát sem ajánl nektek, amikor rákérdeztek egy másik napra. Viszont azt is tudjátok, hogy ez a lány sok fiúval beszélget és egyikkel lehet alakul valami.



Ha ez a lány meggondolja magát és megkeres, akkor úgy álltok hozzá, hogy második opció vagytok vagy úgy, hogy "észhez" tért azáltal, hogy a lekoptatás után nem futottatok utána, hanem éltétek az életeteket és fókuszáltatok a céljaitokra?


2019. aug. 10. 10:19
 1/5 A kérdező kommentje:
*belemegy és alig várja a találkozót
2019. aug. 10. 10:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó, mintha az én életemből idéztél volna...

A lány indok nélkül mondta le, majd egy hét múlva elhívta egy másik fiú... és persze igent mondott neki...

Nem sokra rá szakítottak

És persze a mai napig "futok" utána...

Remélem te jobban fogsz járni

2019. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én tényleg jobban járok, mert egyáltalán nem futok utána. Neked pedig kitartást.
2019. aug. 10. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Majd lesz másik.
2019. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányként mondom. Ha valaki ok nélkül lemond egy randit, akkor azzal ne foglalkozz többé. Főleg ha megtudod, hogy a randi lemondási másik fiú miatt történt. Ha azzal a sráccal nem jön össze a dolog, és után keress, akkor hagyd. Ne akarj a szamár lenné.. Tudod " ha nincs ló, akkor a szamár is jó". Én egyébként mindig komolyan gondolom ha randit beszélek meg valakivel. Egyszer volt, hogy lemondtam. De megértette a srác: (nagymamám azon a napon került a kórházba, nem tartottam volna helyénvalónak azon a napon a randit)

17/L

2019. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!