Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, szóba állnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XVectrorx kérdése:

Lányok, szóba állnátok egy dadogós és raccsolós fiúval? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, és ismerjük is egymást. Összeszeretnék vele jönni, viszont ehez beszélni kell. Mivek dadogok, és raccsolok, irtózok azoktól a helyzetektől amikor beszélnem kell. Az lenne a kérdésem a lányoktól hogy szóba állnának-e/járnának-e egy 15 éves fiúval, aki dadog és raccsol.
2015. szept. 29. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki bànatot érdekli, hogy dadogsz meg raccsolsz, ha jo a lelked, segitőkész vagy, egyszoval EMBER vagy.....
2015. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el logopédushoz. Amúgy van akit nem érdekel, de van akinél kizáró ok. Mindenesetre szerintem neked is több önbizalmad lenne, ha tudnál szépen beszélni :)
2015. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem aki igazán megkedvel, azt nem ez a kis hibád fogja érdekelni. Ez inkább neked lehet rossz érzés, mert soha nem leszel miatta teljesen magabiztos. Szerintem ha van rá mód, akkor kezeltesd ezt a kis rendellenességet, és utána hidd el, hogy sokkal jobban fogod magad érezni.

Persze tényleg van olyan lány, akinél ez kizáró ok, ezt sajnos el kell fogadni.

Mindenkinek megvan a maga hibája, senki sem tökéletes.


23/L

2015. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Máris kicsit jobban érzem magam. Sajnos logopédus az én korosztályommal már nem foglalkozik, legalábbis én nem találtam aki igen. Valaki írta hogyha szebben beszélnék, több önbizalmam lenne. Teljesen igazad van, ez vette el az összeset és tett deproszióssá. Tanácsotokra átfutom mégegyszer a Budapesti logopédusok listáját.
2015. szept. 29. 19:40
 5/5 anonim válasza:

Szia kérdező.


Nekem volt ismerősöm aki, szintén ezzel a problémával küzdött.Ha nem tévedek, a dadogás általában pszichés eredetű. Picit vedd viccesre a figurát, mintha direkt csinálnád.Olyan stand up-os stílusban. Veszíteni valód nincs.Ha meg nem jössz így be neki, akkor jöhet a következő!Maximum annyit mondasz neki háát nem éérted a viccet. Remélem ezzel a háát poénnal nem sértettelek meg! Aki nem dadog, annak sem biztos hogy elsőre sikerül.


Sok sikert.

2015. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!