Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért bánik igy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért bánik igy velem néha a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sokszor telefonozik es nem figyel rám emiatt. Mikor alszom nem akar hozzám bujni csak telozik. Aztán mikor ő alszik de nem tudok még aludni akkor meg elvárja és megsértődik ha nem bujok hozzá. Meg gyakran nagyon ingerult velem szemben. Pedig én nagyon odafigyelek rá meg igyekszem odaadó lenni. 17/f
2019. aug. 18. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy tipikus elkényeztetett, egoista lány, akit úgy neveltek, hogy körülötte forog a világ és várja a herceget, aki mindent megtesz érte, ő pedig egy gyönyörű királylány, akinek ez jár és nem kell érte tennie semmit. Én a helyedben elengedném, annál is inkább, mert tapasztalatból tudom, hogy egy sohasem lesz jobb. Most szakítottam egy hat éves kapcsolatban pontosan emiatt, és sokkal egyszerűbb lett volna akkor, amikor még friss kapcsolat volt és ez a probléma már akkor is jelen volt.
2019. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ez a nő nem tisztel téged, arra vagy csak jó, hogy legyen mellette valaki.
2019. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, több mint 10 hónapja együtt vagyunk és szeretem nagyon. De neha nagyon meg tud bántani, meg folyton féltékenykedik:/
2019. aug. 18. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy rendes, jó kapcsolathoz két ember kell, ha csak te adsz bele mindent, akkor az úgy nem jó, főleg ha nincs meg a kölcsönös bizalom.


Egyszer nekem azt mondták, hogy valaki akkor féltékeny, ha ő maga megcsalná a párját és fél, hogy a másik is amit bezzeg ő nem tűrne. Ez szerintem eléggé igaz lehet erre a lányra, ha ő elvár tőled mindent de ő maga meg nem tesz semmit.

2019. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak kérdezem, erről vele is beszéltél már?


Egy kapcsolat 2 emberen múlik, azt nem lehet, hogy te viszed a hátadon az egészet, ő meg csak "van".



//Egyébként meg pacsi a hozzáállásodért!

Kicsit értékelhetné jobban, milyen srác van mellette.

2019. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!