Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napnapután69 kérdése:

Hogyan szerezzem vissza a szerelmem?

Figyelt kérdés
Ma szakitottunk mert sok volt a veszekedes de en nem szeretnem elvezteni...annyi szaron atmentem mar hogy miota vele vagyok fogtam fel igazan miaz hogy igaz szerelem vele szeretnem leelni az eletem...kerlek segitsetek!:(
2019. aug. 20. 21:10
 1/2 anonim válasza:
Ne pörögd túl, beszélj vele arról, mit érzel: hiányzik, nem teljes az életed nélküle, stb. Tudom, mondani könnyű... De az egyenes út a legrövidebb. Csak nyíltan, őszintén. Úgysem veszíthetsz semmit.
2019. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ezeket mind tudja...es ami megjobban faj hogy mikor megkerdeztem h mindezek ellenere van e olyan resze ami szeret meg aztmondta igen.... szoval mindketten szeretjuk egymast megse vagyunk egyutt
2019. aug. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!