Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az igaz, hogy a jó kapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a jó kapcsolatokban mindig minden könnyen megy, simán, meg az összejövési időszak sem problémás?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom, és nem tudom, hogy ennek így kell e lennie, valahol azt hallottam, igen. L

2019. aug. 29. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem igaz. A jó kapcsolatokba is vannak nézeteltérések (pl.: hogy korai-e a szex).
2019. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy megy könnyen, sőt ponthogy nehéz. Két ember nem mindenben ért egyet, vannak akadályok bőven. De pont az a kapcsolat lényege, hogy bármi van, ne engedd el a másik kezét.
2019. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És a megismerkedéskor sem baj ha nem érzem teljesen zökkenőmentesnek?
2019. aug. 29. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Én jónak érzem a kapcsolatunkat. Voltak nézeteltéréseink, még mindig van amiben nem értek vele egyet de szeretjük egymást és megbeszéljük.

Az elején sem volt gond és most sincs amit ne lehetne megoldani.

2019. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy minden mindig tökéletes, de mindent meg lehet beszélni. Ettöl jó egy kapcsolat. Én unnám is ha nem lehetne jókat vitatkozni (ami ugye nem veszekedés), mert olyan sincs hogy 2 ember mindent ugyanúgy lát.
2019. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon az elején, mondjuk az első 1 hónapban nem volt nézeteltérésünk, utána néha-néha, de nem olyan nagy dolgok. Pár óra alatt rendeztük őket, kis durcik voltak. Minden kapcsolatban vannak problémák, hazudnak azok, akik azt mondják, hogy nincs. Az nagyon lényeges, hogy ezek milyen problémák és hogy a felek képesek-e megoldani.
2019. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!