Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti miről beszélgettek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miről beszélgettek a párotokkal? Hogy intézitek el hosszú távon, hogy ne unjátok meg egymást?

Figyelt kérdés

Csak nem rég jöttem össze a barátommal, mégis máris fenn áll ez a probléma, hogy a sulin kívül más témánk nem nagyon van. Sokat szoktunk azért poénkodni, meg így magunkról beszélni egymásnak mert eleve nem régóta ismerjük egymást. Még is félek hogy hamarosan teljesen ellaposodik a kapcsolat. Ti hogy vagytok ezzel? Bármi saját sztori/tapasztalat jöhet, és tanács is. Köszi

16/L



2019. szept. 8. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha erőltetni kell akkor nincs ennek nagy jövője.
2019. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

1. Néhány napos/hetes kapcsolatban ne hívd a másikat párodnak. Ez egy nagyon bensőséges kifejezés,ne használd még.

2. Ha már most nincs téma,ne számíts túl sokra. Bár nem baj, legalább korán kiderül.

2019. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez eddig nem sok segítség, magamtól is rájöttem. Ezért kérek segítséget, mert tudtommal az oldal erre van. Nagyon kedveljük egymást és a kémia is meg van. Csak kéne pár közös hobbi. Azt már tervezzük hogy majd együtt nézünk filmeket sorozatokat, mert szeretjük őket. De mivel mindketten kemény suliba járunk nincs sok saját hobbink. Még várnék tanácsokat, please
2019. szept. 8. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Bármiről. Mindig van téma. Mindennap történik valami, mindig van, ami foglalkoztat, akár egy kőnyv, egy film, egy hír, bármi, munka. Mindenről beszélünk.
2019. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek #4


Én szeretek a gyerekkorrol is beszélgetni, mi történt vele akkor, hol lakott, milyen vicces sztorijai vannak, bármi

2019. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell 0-24 be beszélni, én van hogy 1 hónapig a melóba is kussolok mert nincs téma, van hogy szófosásom van és a 3. héten már a falba vered a fejed.
2019. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
#3: Pedig az első és második válasz volt a legnagyobb segítség,majd ha leveszed a szemellenződ,látni fogod
2019. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!