Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hény évesen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hény évesen a legideálisabb az első párkapcsolat, szerelem?

Figyelt kérdés

Nyilván nincsenek fix kőbe vésett elvárások,csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Sosem volt barátom,nem is vágytam rá igazán,nem érdekelt. Csak mostanság fogott el az a érzés,hogy de jó lenne valaki. Valakit ölelgetni,valakihez odamenni, egy biztos pont,egy fiú...:)).

De az is lehet,hogy csak unblock magányos vagyok,nert annak ellenére,hogy vannak barátaim, a nap nagy részében némán vagyok,és csak gondolkozom mélyen magamba merülve.

Na de,szerintetek hány évesen a legszerencsésebb szerelmbe esni? :D

Csak ilyen általános közvéleménykutatás


2019. szept. 16. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
18, onnantól már talán van annyira érett az ember, hogy tudja értékelni a kapcsolatot és nem csak azért akar, hogy legyen.
2019. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

16.

De ez nálam csak egy átlag. Valaki már 12 évesen megérett egy párkapcsolatra,valaki meg csak 40 évesen (ismerek egy ilyen személyt.).

2019. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, mennyire érett lelkileg az ember, ez egyénenként változó. 16 évesen volt párkapcsolatom, de utólag ezt kitoltam volna magamnál 18-ra.
2019. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

20+


Nagyon nem bírom a kicsapongós tinihormonos „nem tudok önmagamról, csak megyek az ösztöneim után”, „így vagyok szerelmes, úgy vagyok szerelmes”, „tegnap ebbe, holnap abba”...


Szóval érted... ezeket nem lehet komolyan venni, és én nagyon örülök, hogy későn lettem csak szerelmes, amikor már normálisan tudtam gondolkodni, volt élettapasztalatom, komolyan tudtam gondolni a kapcsolatot.

Tehát tizenévesen ugyanez inkább csak komolytalan játszadozásnak érződik 🤔

2019. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

ideális azt jelenti, hogy legjobb, legkedvezőbb. Legideálisabb meg azt, hogy leglegkedvezőbb...


A válaszom meg az, hogy akkor, amikor a legmélyebb lélegzetet veszi az ember élete folyamán.

2019. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Ha engem kérdezel, akkor a soha a legjobb dátum. De ne hallgass rám, éld csak az életedet, amíg lehet. És higgyj a mesékben, meg a szerelemben.
2019. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 éves kor körül kezdődnek olyan dolgok a testben általában hogy erre vágyódik valaki.
2019. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16+ szerintem. Van, aki már 14 évesen is érett rá, van aki 20 évesen sem, ez csak persze egy általánosítás.
2019. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!