Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt a barátnőm mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátnőmmel már 5 hónapja, szeretjük egymást minden tökéletes. Néha vannak kisebb veszekedéseink de semmi komoly. Nem viselkedett máshogy vagy furán, aztán egyik nap sírva mondja hogy el akar mondani valamit, nagyon meglepődtem hiszen semmit sem vettem észre rajta előtte, semmi negatívat. Beszéltünk és mondja hogy úgyis tudom mit akar mondani mert az egyik haverom már biztos mondta. Nem tudtam miről van szó. Elmondta hogy egyik fiú haverjával voltak valamerre( a srácot az én haverom ismeri, innen gondolta hogy tudhatom miről beszél) és részeg volt. Megcsókolta a srác. És még utána is találkozgattak meg beszélgettek. Ez több mint 2 hónapja volt és most tudtam meg. És valószínűleg azért mondta el mert félt hogy esetlegesen a haveromtól megtudom. Kérdeztem miért nem mondta el előbb, azt mondta félt hogy mit szólok, aztán áldozatként állította be magát. Az ez utáni találkozóikat azzal magyarázta hogy próbálta meggyőzni a srácot hogy ne mondja el senkinek. Teljesen összezavarodtam.

Szerintetek mit csináljak? Hazudik nekem?

18F



2019. szept. 21. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Aki részegekkel van vagy maga is annyit iszik, az nekem már eleve kizáró ok egy kapcsolatban. Nem kell hozzá megcsalás. Dobd és keress egy normálisat.
2019. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Részeg volt. Megbánta. Bocsáss meg neki.
2019. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tanuld meg hogy hogyan kell egy nőt rendesen kielégíteni. És akkor nem lesz ilyen.
2019. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Most úgy érezheted, hogy megbocsájtasz neki most és minden rendben lesz. De megtette egyszer, többször is megfogja(tapasztalat sajnos). Szerintem dobd ki, jobban jársz vele hosszútávon.
2019. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Első és legfontosabb kérdésem: MI AZ HOGY MÉG Ő ÁLLÍTJA BE MAGÁT ÁLDOZATNAK? De ami ennél is lényegesebb kérdés, miért dőlsz be ennek az érzelmi zsarolásnak?

Ha megcsalnak meg véletlenül se gondolkodom el hogy mit tegyek, egyértelműen szakítani kell. Ugyanis ez nem csak egy csókról szól. Egy erett kapcsokatban úgy szokás, hogy előre megbeszélik a "szabályokat", hogy mi számit megcsalásnak, illetve ha kicsit hosszabb kapcsolat van, akkor szóba is kerülhet hogy kinyitjuk, netán néha egy hármassal feldobjuk. De ez mind le van beszélve. Ezt hívjuk egyenességnek és korrektségnek. Ha ilyen nincs megbeszélve, akkor a korrekt viselkedés egyértelműen a hűség. Na most ha ebben a legalapvetőbb dologban is megbízhatatlan, akkor mit vársz tőle a továbbiakban? Mit akarsz egy ilyen csajtól? Ezzel képzelnéd el a jövődet? Mindig aggódni akarsz hogy "buliba van a barátnőkkel, ajjaj mi van ha megint félrelép?"

Jól jegyezd meg: MEGCSALÁST NEM BOCSÁTUNK MEG! Esetleg ha 20 éve házasok vagytok, és ott történik egy botlás... de könyörgöm, aki 5 hónap után megcsal az nem szeret és soha nem is szeretett. Ja hogy azt mondja? Kedves kérdező, szeretlek. (Remélem erzed az iróniát, hogy mondani bármit lehet. Ez is egy fontos tanács: NE SZAVAK HANEM TETTEK ALAPJÁN ÍTÉLJ.)

2019. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Kurd meg, es hagyd ott, így egalban lesztek
2019. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

1. Ennyi idős korban hova szomorkodsz, hagyd ott, van 25M másik lány és Nő, aki majd később jobban fog hozzád ragaszkodni. Most 2-3 hónapig szar lesz, de utána már jönnek a többiek és kész.

2. Az a lány, aki nem kapott 1-11 pofont az élettől, az nem is tudja értékelni a jót. Valszeg ez a lány is ilyen "még".

3. És igen bocs, de a #3-sank is igaza van kicsit.


Ha egy lány elvileg kielégitett lelkileg-testileg, annak eszébe sem jut mással csókolózni és utána még többször találkozgatni. Legyen az 16 vagy 46 éves.

2019. szept. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kismalacs válasza:
83%
Hagyd el. Ha egyszer megcsal, meg fog mtöbbször is. Jobbat érdemelsz
2019. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!