Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom kicsit furcsa....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kicsit furcsa. Beszéltem vele ezekről többször. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Soha nem írtam ide, e most valamiért szükségét éreztem.

A barátommal több mint egy éve együtt vagyunk.

Egy középiskolába járunk, és mostanában elég sűrűn jár el inni a haverjaival iskola után.

Ezzel nem lenne baj, de nagyon kezd ez rendszerré alakulni. Most pl. úgy ment el, hogy egyik haverjával és havernőjével. Mondom oké, utána azt mondja, holnap is megy... Kérdeztem, hogy miért? Erre csak az volt a válasz, hogy egy másik havernőjével (akivel amúgy annó majdnem összejöttek :'D) akar elmenni meg haverjával. Mondtam neki, hogy miért nem ma mennek együtt, úgy is osztálytársak. Sajnos nem kaptam választ.

Leginkább ez a lány zavar akivel majdnem összejött, mert folyton a lány meghívja ide oda eszegetni stb...

Ami még rosszul esik, hogy mondjuk most mi ketten menjünk el inni valahová az sose jut eszébe, pedig már jeleztem neki.

Jogosan esnek rosszul ezek a dolgok, és jogosan zavar, hogy iszik, vagy csak túlreagálom?


2019. szept. 26. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez engem is zavarna. Mondjuk ha már mondtad neki akkor azt kérdezd meg hogy miért van veled, ha szívesebben van a mäsik lännyal.
2019. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Tinikapcsolat... sajnos úgy tűnik, kezd ráunni a kötöttségekre, ami ezzel jár.
2019. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem reagálod túl. Beszélgess erről a pároddal,mert az lesz a vége,hogy megcsal.
2019. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit félrefogalmaztam, nem arról van szó hogy rám unt volna, vagy megcsalna, csak mostanában nagyon nagyon sok minden olyan dolog van ami miatt stresszel stb. Attól félek hogy én nem vagyok neki jó partnere.

Az a baj hogy nagyon sokszor kell belőle kiszedni a dolgokat mert nem akar vele "terhelni" de nyilván nem terhel.

2019. szept. 27. 17:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Már minden jó, köszönöm a válaszokat nektek ;)
2019. szept. 28. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen.🙂🙃
2019. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!