Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A párommal már lassan 2 éve hogy együtt vagyunk, de az utóbbi pár hónapban kezdtem úgy érezni hogy ez nem működhet tovább. Ritkán találkozunk, mivel ő vidéken lakik, én meg Pesten. Tovább húzni nem akarom, mert minden nap rám ír, és nem tudom azt játszani hogy minden oké. Viszont bunkóság lenne írásban szakítani. Viszont most nem tudnék lemenni se hozzá egy huzamosabb ideig. Elég érzékeny egyébként, és attól is félek hogy csinálna valami hülyeséget. Mit tegyek?
2019. okt. 19. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen személyesen kellene szerintem vele szakítanod. Írásban, telefonon érzéketlenség szakítani valakivel.
2019. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Azért tudod, hogy te vagy a hibás, hogy nem mondtad el neki, hogy bajod van! Még kellett volna vele osztani, hogy ez és ez a bajod! De inkább szakítás, mintsem elmondanád a bajod! Tökre olyan vagy, mint az exem xd mai napig én vagyok a hibás nála, mert nem tudtam a bajárol! Nem értem, szerintem ti azt hiszitek, hogy gondolatolvasók vagyunk vagy mi! Sajnálom a srácot! 22/F
2019. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én elmondtam neki ha bajom volt, de a helyzet most csak egyszerűen az hogy kiszerettem belőle. Azért köszönöm!
2019. okt. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!