Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen helyzetbe mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
A párom és én mindjárt 1 éve és 4 hónapja együtt vagyunk. Szeretem a párom viszont van mikor már kk borít az állandó hisztije. Minden nap látom, találkozunk amivel nincs is baj de van bennem egy olyan érzés, hogy már unom. Tényleg imádom és nem akarom el engedni, mert egy ilyen jo fiút mint ő kétlem, hogy találnák, de mégis azt érzem, hogy ez így már nem jó. A vele töltött idő nagyon jó de hiába. Azt érzem, hogy magamra már nincs időm, és egyszerre nekem ez sok. Mit tegyek?

2019. okt. 28. 20:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Kiborító*
2019. okt. 28. 20:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélgetni. Ha valóban szereted és nem akarsz vele szakítani, akkor muszáj lesz megoldani a problémáitokat. Mondd el neki őszintén mik azok a dolgok amik bántanak vagy éppen zavarnak téged a kapcsolatotokban, és próbáljátok ezeken változtatni.
2019. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, amit a 2. válaszoló írt.

Minden esetre, te magad is tegyél rendet az összekuszálódott gondolataiddal a fejedben, mert én úgy látom, hogy te sem vagy sínen.

2019. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!