Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék ebben a helyzetbe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Lényeg hogy egy koliba járunk.Első pár hétbe rendszeresen elkéstünk.Mivel többet akartunk volna együtt lenni.Az igaz hogy nem kellett volna késnünk.De szerintem az nem igazságos, hogy mindenki azt mongya miattam késik.Ezzel az erővel azt mondhatnám hogy én meg miatta...Mert én is anyit késtem mint ő.Multkor nem is miattam késett,mégis engem csesztek le.Nem csak tanárok, hanem a csajom osztálytársai is.

2018. okt. 29. 14:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Multkor nem is velem volt*
2018. okt. 29. 14:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig, minden a férfi hibája. Ezt tanuld meg.
2018. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!