Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nálatok nagy mínusz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok nagy mínusz pont ha egy fiú alacsony?

Figyelt kérdés
Itt értelemszerűen a szintént alacsonyabb lányokhoz célzom a kérdést. Van ez a sztereotípia, hogy a férfi legyen legalább 180-185 centi magas. Namármost mivel ez genetika, ezen változtatni sem lehet. Egyébként itt az alacsonyon 170 centit értek. (ami valjuk azért be, tényleg nem túl erényes magassáh.) Kérdésem csak annyi hogy egy nálam alacsonyabb/velem egymagas lányt mennyire zavarná, hogy én is alacsony vagyok?
2019. okt. 31. 06:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy mínusz pont, lenne egy törpe társam, gyorsabban dolgoznánk a bányában.
2019. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem az már inkább szinte túl magas lenne.(163 vagyok)
2019. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!