Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy lánnyal 1.5 évig, és most úgy tűnik vége lett, mert egyedül szeretne lenni, és nem akar kapcsolatot.

Eddig kicsit kételyekben tartott, úgy mutatta van esély, de most kimondta hogy egyedul akar lenni, én ezt a döntését tiszteletbe tartom. Viszont néha még beszeltünk es ha küldött képet akkoe az én cuccaimban volt, meg mondta hogy mindig a szivében leszek.

Én viszont eldöntöttem, hogy inkább nem írok neki, nem keresem igaz néha rossz, de nekem roaszabb az ha írunk és csak barátilag.


Viszont a haverjaim azt mindják, hogy szerwzzwm vissza, keressem, írkáljak neki.. de nem akarok egy rossz papucs lenni. Szerintetek jól döntöttem?



2019. nov. 18. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól döntöttél.

Talán pont egy kis távolságtartástól kezd el ő közeledni feléd, mert piszkálja a csőrét. Ha nem, akkor pedig eleve nem lett volna esélyed akkor se ha tapadsz.

2019. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd a távolságot. Attól nem lesz jobb, ha írsz neki egyfolytában.
2019. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!