Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Másfél éves kapcsolatomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éves kapcsolatomnak véget vetettem. Szerintetek jól döntöttem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval, volt egy másfél éves kapcsolatom.

Az utóbbi 2-3 hónapban azt éreztem, hogy már nem szeretem se szerelemből, se pedig csak szimpla szeretetből. Vonzódtam hozzá meg a családhoz, ezért nem akartam eddig szakítani. De kicsit végig gondoltam, hogy miket tettem az elmúlt hónapokba, és így rájöttem, hogy én teljesen kiszerettem belőle. Egyszerűen már nem voltak felé szeretethez hasonló érzelmeim. Sokszor már nem érdekelt, hogy veszekedtünk, vagy hogy haragszik rám, mert már bele voltam fáradva az egész kapcsolatba, és már nem érdekelt, hogy mi baja van vagy ilyenek... Sokszor más lányokra gondoltam miközben szexeltünk...

Utóbbi időkben már szinte nem is hiányzott a lány....

Nem szép dolog volt amiket tettem, de eddig nem akartam, szakítani csak ezeket után jöttem rá, hogy ezek borzasztó dolgok és ezt így nem lehet csinálni. Ennek így nincs jövője. Ezért most szakítottam vele.

Ti véleményetek?


19/F



2016. ápr. 26. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt kellett tenned!

Főleg ha esetleg meg is csaltad közben.

2016. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen nem történt.
2016. ápr. 26. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon helyesen és bölcsen cselekedtél.

Az írásod alapján az már nem volt kapcsolat.

2016. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rosszul is érzem magam miatta, hogy szinte úgymond kihasználtam a végén.... De másképpen nem tudtam volna eldönteni, hogy most szeretem-e vagy már nem. Elhamarkodottan se akartam dönteni.
2016. ápr. 26. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel használtad ki?
2016. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát azzal, hogy már nem éreztem iránta érzelmeket, mégis úgy feküdtem le vele.
2016. ápr. 26. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már!Emberek milliói tesznek ilyet naponta.

Tisztességes ember vagy.Ne rágódj ezen!

2016. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszaidat :)
2016. ápr. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!