Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szólnátok, ha a 11 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a 11 éves lányotoknak barátja/pasija (ki hogy szereti hívni) lenne?

Figyelt kérdés

Sem 11 éves lány, sem 11 (lassan 12) éves fiú, sem szülő nem vagyok.

Csak egy barát, aki tud erről.

A lány 11 éves, 6.osztályos, a fiú osztálytársa, nov.29-én lesz 12 éves.


Én voltam egy ideig a szerelmi közvetítő, de ma addig "fajult" a dolog, hogy talán egy kicsit erőltetésre is, de a fiú megkérdezte a lányt, hogy lesz-e a barátnője?! A lány igent mondott és járnak. Erről csak (rajtuk kívül) 2-en tudunk.

Ezt is csak azért írtam le, mert ez egy anonim oldal.


Ebben az esetben ti mit szólnátok, ha a lány szülei lennétek?

Legyetek szívesek elmondani erről a véleményeteket!



2019. nov. 21. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Igazából attól függ hogy "hogy járnak".

Most ha ilyen osztalytarsi fellángolás,egymás kezét fogják,ölelés és maximum egy puszi akkor részemről rendben,ezzel nagyot ők sem vesztenek illetve ebből nagy trauma sem tudna lenni én azt gondolom.

Viszont ha csók,sőt ennél több akkor nagyon csalódott lennék hogy 11 évesen ide jutott.

Azt gondolom nem én lennék a hibás szülő ,nekem anno nem mondták 8-9 évesen hogy kislányom ne szexelj 11 évesen ,és pontosan azért mert nem is tudtam hogy az mi és ha tudtam volna se jutott volna eszembe ilyet csinálni ,sőt nekem a csók is soknak tűnt.

Szóval őszintén remélem hogy csak kézfogás és ölelés van ebben a kapcsolatban.

2019. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
11 évesen már tök okés. Hogy régi önmagamból meg az akkori általános iskolás kis barátnőimből induljak ki, úgyis csak kézfogás, ölelés meg puszi lenne. Nálunk szájra puszi is volt, de nincs abból semmi. Nem tudom mi a baj ezzel, az ilyen kis gyerek kapcsolatok nem komolyak, de tök cukik :D
2019. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából még nem tudjuk, hogy ez milyen járás, mert ma jöttek össze.
2019. nov. 21. 20:27
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Kérdés, hogy mit jelent ez a "járás".

Nekem is volt óvodában "pasim". Egyszer adott egy szájrapuszit :D Ez cuki.

De ha mondjuk 11 évesen már üzekednek, az gáz.

2019. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha csóknál több nem történik köztük, akkor oké, bár szerintem nagyon korai és kétlem, hogy bárki is érett lenne 11 évesen egy kapcsolathoz.
2019. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Az ő szemszögükből igenis komolyak ezek a kapcsolatok, és szülőként is úgy illik hozzáállni.
2019. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Emiatt nem kell aggódni, nekem is volt ilyen ,,gyerekkapcsolatom". Fogják egymás kezét, ölelés, sokat játszanak együtt, alsóban is volt ,,párom" meg még óvodában is.
2019. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Nem nagy dolgokat kéne ideképzelni

Nekem az öcsém 12 éves, most van az első barátnője, aki vele egykorú. Szerencsére a jó kapcsolatunknak hála sok mindent megoszt velem: így, két hónap járás után volt közöttük két arcrapuszi. Nagyon cukik, nagyon aranyosak, és nekik ez a kapcsolat igenis komoly, és mint írták, így is illik ezt kezelni. Öcsi és a barátnője már a továbbtanulást tervezik, hogy ki merre megy, és mikor megkérdeztem, hogy szerinte együtt lesznek-e még akkor, akkor teljes természetességgel mondta, hogy igen.

Nemrég például öcsi kapott a lánytól egy karkötőt-egyfajta közös karkötő ez. Nonstop rajta van :D

Anya és apa is aranyosan kezelik a helyzetet. Elmosolyodnak, mikor mesél, kérdezgetik, hogy hogy van a lány, meg ilyenek. Szóval teljesen normális ez.

2019. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Sok boldogságot az öcsédnek! Jó, hogy neki ez ilyen jól megy.


Viszont a fiú és a lány sem ilyen komoly.

A fiú csak a lány seggét csapkodja, pontosabban más lányokét is, a barátnője előtt.

Szerintem ez nem teljesen normális.

2019. nov. 23. 09:57
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
A fenékcsapkodásnak a lánynak kell beleférnie, nem neked. De így vsz. nem fog sokáig tartani.
2019. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!