Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szólnátok, ha a 11 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a 11 éves lányotoknak barátja/pasija (ki hogy szereti hívni) lenne?

Figyelt kérdés

Sem 11 éves lány, sem 11 (lassan 12) éves fiú, sem szülő nem vagyok.

Csak egy barát, aki tud erről.

A lány 11 éves, 6.osztályos, a fiú osztálytársa, nov.29-én lesz 12 éves.


Én voltam egy ideig a szerelmi közvetítő, de ma addig "fajult" a dolog, hogy talán egy kicsit erőltetésre is, de a fiú megkérdezte a lányt, hogy lesz-e a barátnője?! A lány igent mondott és járnak. Erről csak (rajtuk kívül) 2-en tudunk.

Ezt is csak azért írtam le, mert ez egy anonim oldal.


Ebben az esetben ti mit szólnátok, ha a lány szülei lennétek?

Legyetek szívesek elmondani erről a véleményeteket!



2019. nov. 21. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező szerintem tulliheged ezt a témát:) te hány éves vagy?
2019. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11 nem mindegy neked, hogy hány éves vagyok?

Nem én vagyok a lány, sem a fiú, de nem is a szülők, csak egy barát.

2019. dec. 2. 06:37
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Tök cuki dolgok ezek,engem egyszer 4. Be meghívtak egy "esküvőre" és a fiú és a lány szájra puszit adtak egymásnak.

Szerintem ezzel semmi gáz nincs,nyilván ne legyen ennél több,de én büszke lennék a fiamra/lányomra.

2019. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
22%

11 evesen bar az ember nagyon nagynak hiszi magat megus ugy gondolom hogy egy kapcsolat mar ilyenkot us reljesen rendben van


Most keszogrzrm hogy nem krll maris teherbeesni es mindent kiprobalni


Kulturalt keretek kozott ahogy egy annyi idos kislanynak es kisfiunak illik termeszetesen szabad szajrapuszi oleles kezenfogva setalas randinak nevezett fagyuzas stb


Ezek velemenyem szerint mind rendbrn vannak


A fiaral kamaszoknak ez felkeszito az igazi komoly kapcsolatokra tanulsagis lehet es termeszetesen sok bolfogsagot us nyujthat egy ilyesmi gyerekszerelem ez abban a korban nagyon komolynak gondolsz es ettol erettebbnek gondolod magad ami segit a szemrlyiseged kibontakozasaban

2020. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!