Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez nagyon nagy korkülönbségnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon nagy korkülönbségnek számít? Lehet esély bármire is szerintetek? Én 22/f, ő 15/l.

Figyelt kérdés

Most biztos megkapom majd a pedofil, éretlen meg stb. jelzőket.

Egyelőre nincs semmi komolyabb közöttünk, bizonytalan vagyok, hogy érdemes lenne e komolyabban közelítenem. Ő azt mondja, hogy ha alakul valami akkor nem zárkózik el. De ha nem megy nem kell erőltetni.


Kedves, aranyos lány egyébként, megértő velem és nem olyan beképzelt mint a korombeli lányok jórésze(ami gondolom nem a kora miatt van, hanem az alaptermészete miatt). Úgy látom rajta, hogy bízik bennem és felnéz rám, semmiképpen nem akarok neki csalódás okozni, főleg hogy érzékeny lélekről van szó.


Ami engem illet sose volt még barátnőm mert a szocializációm félresiklott valahol. Tiniként nemigazán mertem lányokhoz közelíteni. Úgy gondolom nem nagyon sikerült még olyan imidzset, stílust kialakítanom ami a korombelieknek vonzó lenne, de azért igyekszem a magamhoz képesti maxot kihozni.



2019. júl. 17. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Reggel hugom este dugom👾
2019. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én nem gondolom annyira gáznak főleg így hogy szűz vagy te is. Ha tudsz rá várni akkor minden oké. Nekem 23 éves barátom van 18 evesen nyilvan kevesebb a korkulonbseg de jol megvagyunk. Jobban mint barmelyik kapcsolatnal.
2019. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Én is a fiatalabb lányokat szeretem,nincs ezzel gond.
2019. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm a tartalmas és hasznos hozzászólást.


#2: Ez azért kisebb különbség szerintem, főleg mert te 18 vagy nempedig 15. Szex ügyileg mi lenne a helyzet azt nem tudom, igazából csak annyit tudok róla ilyen téren, hogy nem akar lefeküdni senkivel kapcsolaton kívül. Azzal nem próbálkozok, hogy meggyőzzem ennek ellenkezőjéről, mert hátha elűzném őt magam melől.

A fő gond, hogy én magam se tudom már pontosan mit akarok...

2019. júl. 17. 22:21
 5/10 A kérdező kommentje:
#3: Ami azt illeti nekem már lassan a női biciklik is tetszenek :) Szóval a kor ebből a szempontból irreleváns. Igazából egy egészséges ízlésű csávó nak tartom magam, csak hát nem úgy alakultak a dolgaim...
2019. júl. 17. 22:23
 6/10 anonim válasza:
100%
15 éves voltam mikor a 19éves párommal össze jöttünk ennek már lassan 9éve és még mindig együtt vagyunk sőt van már egy közös gyerekünk is.. teljesen jól müködött tiniként is és a mai napig is a kapcsolatunk.. sok sikert :)
2019. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kriszo74 válasza:
100%

Szerintem nem probléma, még fordított esetben sem, ha a lány az idősebb. Így meg főleg még elfogadottabb. Nálunk a családban van is rá példa. Apám 2. felesége 7 évvel volt idősebb, mint apám.

És most a fiam felesége is pontosan 7 évvel idősebb a fiamnál. Menyem 31, fiam 24. 26/19 óta vannak együtt.

Én mondjuk egyáltalán nem bánom, mert a 24 éves fiam, talán a menyemnek is köszönhetően nagyon komoly gondolkodású, megvan már mindene, ház, új autó, gyerek, karrier. Csak azt sajnálom egy kicsit, hogy nem jön a többi unoka.

2019. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a lánnyal egyidős vagyok, nekem kb.ez a legfelső határ, de az biztos, hogy nagyon elgondolkoznék a dolgon (mondjuk úgyis a szívemre hallgatnék, ahogy magamat ismerem) és nem lenne minden zökkenőmentes,főleg az elején. Ha mindketten úgy érzitek, hkgy műlödhet, akkor vágjatok bele, veszteni valótok nincs, csak ne erőltess rá olyat amit ő nem szeretne! :)
2019. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*hogy működhet
2019. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a te korosztályod :D
2019. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!