Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » El fog hagyni a párom. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog hagyni a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bárcsak olyan egyszerű lenne a helyzet mint a kérdésben leírtak. Pár napja már vívódok az ügy miatt. A párom kicsit több mint egy éve költözött a jelenlegi városunkba miattam. 300 km volt a táv a két település között...Eleinte minden simán ment, aztán elkezdődtek a gondok. Már pár hónapja nálunk lakott amikor kirúgták a munkahelyéről amit nagyon szeretett. Aztán most van a negyedik hónapja hogy nincs munkája. Próbálkozott más helyeken is de sehol sem kellett 3-4 napnál tovább(ha jól tudom 4 vagy 5 ilyen pár napos munkahelye volt a 4 hónap alatt) és feladta a próbálkozást, Leginkább itthon volt, pihent, a szülei pénzén élt. Vagyis nem fizetett be a rezsibe vagy a kajába, eltartatta magát a szüleimmel meg velem. A helyi barátaitól is elszakadt mert sokan megunták hogy nagyon bunkó stílusa van, vagy hogy csúnyán beszél az emberekkel. Persze sosem ő volt a hibás hanem midig más...

Aztán az egész helyzet kicsit sok lett nekem októberben és elkezdtem kicsit "hanyagolni", ami annyiban merült ki hogy már nem bújtam úgy hozzá, néha kellett egy kis távolság és ilyenek. Mégsem voltam tőle képes elszakadni...nem érzem azt hogy az eddigi eltöltött idő tartott minket össze, hanem az hogy tényleg szeretem, csak kellett egy kis táv. Viszont most...Elköltözött tőlünk, vagyis a szüleim mondták hogy mennie kell mert nem dolgozik, de ha más kérdezi tőle akkor mindig azt mondta hogy kell neki tőlem most egy kis táv.

Hát igen, most egy koleszban van...szakított velem pár napja de még mindig hívogat, ír nekem és szeretne velem találkozni, sőt még azt is mondta hogy szeret. Aztán egyik pillanatról a másikra pedig azt mondja hogy itt fog hagyni mert ki akar költözni Londonba...Nem értem és aggódok..tudom hogy nem élne meg kint egyedül...Ráadásul nem is tud olyan jól angolul, még a 12.-osztály sincs neki,se szakma és jogsija sincs...persze ha ezt felhoznám neki megkapnám hogy hát igen, azért hagyott el mert nem támogatom. Most kitalálta hogy ha tud szerezni Ausztriában olyan munkahelyet ami havi 270-300 ezret fizet nettóban akkor nem megy el, és nem lesz gond...nem értem, közben meg mondogatja hogy szeret...Olyan fiatal még...ha itt maradna még helyre tudná hozni baráti társaságát,a kapcsolatunkat (én vagyok neki az egyetlen biztos pont az életében, a szülei csak pénzt küldenek, nincs velük jóba) és még munkát is találna ha nagyon akarna. Mit tehetek? Nem akarom hogy életművészkedjen mert úgy nem viszi semmire...Ő 20 éves lett 1 hónapja, én 19 leszek egy hónapon belül, szóval még sok időnk/ideje lenne a kiköltözésen gondolkodni.



2019. nov. 29. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Lefordítom neked.

Van egy felnőtt férfi, aki a tanulásban nem jeleskedett, nincs érettségije. Nem ért semmihez, nehezen talál munkahelyet. Ha mégis felveszik valahova, néhány napon belül elküldik, mert nem tud viselkedni. Még a saját szüleivel sem jön ki.

Biztos, hogy ő a legjobb választás?

2019. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Nem mindegy,hogy csak egy adott reteggel vagy bunko,akik megerdemlik vagy nem mindegy hogy mindenhol/mindenkivel...Ez az o sara. Kulonbenis annyi korodbeli bunko van,nem artana nemelyiket szajbavagni :)
2019. nov. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Hanyagold! Alkalmatlan. Mindenre!
2019. nov. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Röviden:

van egy bunkó, tanulatlan, munkakerülő "párod", aki élősködik szülein és rajtad.

.

Kérdésed, mit csinálj, mert el akar hagyni.

Tegyél meg mindent, hogy ne hagyjon el!

Gondolok itt arra, hogy páros lábbal rugdosd a lapátra és minden erődet megfeszítve hajítsad ki!

Ha nem teszed, akkor pedig dolgozz meggebedésig, hogy életvitelét biztosítani tudjad, - és tűrj akkor is, ha rosszabb lesz.

Tied a választás, te formálod jövőd!

2019. nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem sok hülyeségre képes...


Achilles már jól leírta 👏🏻👌, kiegészíteném annyival, hogy téged semmibe néz ez a semmire kellő. És jobban jársz ha elfelejted és keresel egy rendes palit aki dolgozik.


Ui: ilyen trógerekkel csináltatják fel magukat a nők aztán meg sírnak...

2019. dec. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most ki a férfi és ki a nő a történetben ? Ki az eltartott?
2019. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, ő a férfi
2019. dec. 2. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta veled?
2020. okt. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!