Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen a barátnőm? 16f-15l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AbysmalChaos kérdése:

Miért ilyen a barátnőm? 16f-15l

Figyelt kérdés

Mostanában aggódok érte.

pontosabban nem barátnőm mert hivatalosan nem az

de 3 hónapja ismerjük egymást és szerelmes belém.

Leírom a tüneteit: sokszor szédül szorong főleg tömegben. gyakran emlékkiesêsei vannak.

szélsőséges hangulatingadozás ( nem serdülő korral járó ez annál durvább. )

Egyszer volt olyan amikor felizgattam...

és teljesen megváltozott, mint ha nem is ő lett volna. később azt mondta hogy nem emlékszik mindenre de bem bánta meg hogy belement.

a pupillája percenként változik néha akkora mint egy homokszem, néha olyan konkrétan mint egy drogosnak. a szeme színárnyalata is változik néha.

egyik nap mindent megtettem érte mégis azt mondta hogy nem szeret. szintén nagyon furán viselkedett megbántott. nem tudott magyarázatot adni csak azt mondta nem szeret este meg már megint szeretett és azt mondta nem tudja miért volt olyan, mint ha teljesen más lett volna.

Lehetőleg hozzáértő emberek írjanak, köszönöm.



2019. nov. 30. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakemberhez esetleg nem lenne érdemes elmennie szerinted?Mert szerintem igen.
2019. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De igen, de először Szerintem koponya mri kéne neki aggódom hogy van valami rosszindulatú dolog a fejében...


jöhetnek vélemények válaszok nyugodtan.

2019. nov. 30. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem pánikbetegség.
2019. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
A tiniknél egy bizonyos fokig normális a hangulatingadozás, a hormonális változásők miatt. Sajnos a barátnődnél ez túl erős. Szerintem depressziós lehet. Egyébként nem vettél észre rajta olyat, hogy nem foglalkozik már annyit olyan dolgokkal, amik eddig nagyon érdekelték? Gondolok itt a tanulásra, hobbira, rád. Szakember segítségét javaslom, bár elég nehezen egyezne bele.
2019. dec. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is a háziorvosához menjen el, és ő majd beutalja, ahova kell! Ez elég komolynak hangzik.
2019. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!