Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tegyem jóvá a hibám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá a hibám?

Figyelt kérdés

Van egy szerelmem, éppen távol él,minden nap beszélünk már több, mint egy éve, de féléve sajnos nem találkoztunk, úgy adódott. Pár hete azt érezte, hogy hátba döftem őt, mikor nekem nem volt más célom, csak megbeszélni vele egy problémát... Ekkor le is törölt faceről, de azt mondta, hogy az én kedvemért még beszélhetünk messengeren. Azóta minden nap ír, sőt volt olyan, ha én nem írtam vissza, mégegyszer rám írt. Viszont ha én írok, már alig reagál, azt mondta, kiégett...

Viszont azt is mondta, hogy nem fog magáról beszélni, mégiscsak beszélt már azóta. Nem tudom, mit gondoljak, tegyek, én úgy érzem, hogy nem hibáztam akkorát, kérlek segítsetek, hogy viselkedjem vele.



2019. dec. 3. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem beszéljétek meg hogy van e értelme tovább folytatni ezt a kapcsolatot. Lehet a távolsággal magával nem lenne baj, de úgy néz ki nektek nem igazán való a távkapcsolat.
2019. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat ehez fontos lenne tudni a problema okat
2019. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!