Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális hogy manapság 12...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy manapság 12 éves lányoknak is van pasija?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen lányt? Szerintem ekkor még korai.

2019. dec. 26. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem normális. Szerencsére nem ismerek.
2019. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem annyira nem nagy probléma persze ha a párja mondjuk fiatalabb vagy mondjuk 15-6 feletti az már szerintem gáz. Meg persze ésszerű határokkal hogy nem dugni jár össze a barátjával úgy rendbe lehet. De ez persze az én véleményem, lehet más teljesen ellene van.
2019. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Inkább tanuljon, játszon barátnőkkel.
2019. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
60%

Az, hogy mi számít normálisak, eléggé relatív. A történelem során a társadalom felfogása is számtalanszor változott ezen a téren. Az én értékrendem szerint ez nem normális. A "mai fiatalok" mindent egyre korábban kezdenek, ami szerintem a gyerekkor rovására megy. A gyerekkort pedig megélni kéne, nem eldobni, mert később már nem kapja vissza senki. Szerintem az ilyen gyerekekből lesznek később az idejekorán kiégett felnőttek.

29 L.

2019. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Bizonyos népcsoportnál teljesen természetes. Sőt 30 éves már jópár unoka is befigyel már.
2019. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem meg óvoda kiscsoportban volt barátnőm.

Nem tudom, te hány éves vagy, és hogy miféle burokban éltél 18 éves korodig, de teljesen normális, hogy egy gyereknek is legyenek érzései. Sőt, már sok tanulmány rávilágított, hogy felnőtt korukban azoknak valószínűbb, hogy gondjai lesznek a párkeresés és a szerelmi élet során, akiknél a gyerekkori szerelem kimaradt.

Nyilván mindent az életkori sajátosságokhoz mérten kell megélni, tehát egy 5 éves szerelme nem abból fog állni, hogy milyen pózban d*gjon a pasijával, de attól, hogy más formában mutatkozik meg, az attól még ugyanúgy szerelem.

2019. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Azért az nem mindegy ám,hogy milyen kapcsolat!Mert az hogy pl.:a fiú hazakíséri a lányt,az normális.

De az ,hogy már a lány itt kérdezgeti,higy terhes-e az már nem.

2019. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyesek nem bírják a valóságot, ők ilyen hülye kérdéseket találnak ki.
2019. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
én kipróbálnám milyen randizni ilyen fiatal lányal, van esetleg aki benne lenne?
2019. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
39%
Azért, mert szerintem nem normális, ha 12 évesen valakinek már pasija van, attól még egy szóval sem állítottam, hogy ne lehetnének a gyerekeknek érzéseik. Csak ebben a korban még nem elég érettek VALÓDI szerelemre, majd később jönnek rá, mi is az igazából. Ennyi idősen tök cuki szerelmesnek lenni valakibe, vele lógni minden nap, mindenhova együtt menni stb. Viszont ha már arról beszélünk, hogy ő a "pasija", akkor sanszos, hogy igazából csak a sex a cél. Az meg korai...
2019. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!