Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomat valoszinüleg csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat valoszinüleg csak a kinézetem érdekli, igy érdemes vele maradnom?

Figyelt kérdés

mindig mondta/mondja hogy szeret. nincs csunya arcom viszont egy szépség sem vagyok, alkatilag se nem vékony, se nem kövér nem vagyok. csak hason és combon van némi felesleg. a barátom azt kezdte el mondogatni nekem hogy kicsit lefogyhatnék és ugy tökéletes lennék. le is akartam, de tegnap mikor beszéltünk random megkérdeztem töle, hogy ha csunya és kövér lennék velem lenne e ugyan igy, ö azt mondta hogy akkor most nem lenne velem.. nagyon elgondolkoztatott.. eddig mindig mondta hogy szeret amilyen vagyok, a személyiségem miatt.. igazat mondhatott vagy tényleg igazam van és csak a kinézetem miatt van velem? a válaszokat elöre is köszönöm

17/l


2019. jún. 6. 04:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Mielőtt belebonyolódnál a kapcsolatba, most hajítsd ki "barátod"!
2019. jún. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én inkább ducibb vagyok és a barátom így tart tökéletesnek. ( Remélem gyakorlatilag is így van:D)

Ha igazán szeretne akkor szerintem te lennél a legjobb neki és nem kérne olyat hogy fogyj le.

2019. jún. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy nem létező probléma, amit Te generálsz magadnak.
2019. jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Miert,ha a te baratod a jelenlegi fizikumanak a szoges ellentétevel rendelkezne, te vele lennel?
2019. jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

#4-essel vagyok, nem fair ilyet kérdezni a másiktól. Ha ő kérdi hogy "csúnyán és kövérként" vele lennél-e, őszintén, mi lenne? Nem lennél vele, mert a belső és a külső is számít (hogy mi mekkora mértékben, az megint másik kérdés).


DE! Ahogy utalásokat tesz a súlyodra, és hogy változtass magadon, abban viszont egyértelműen igazad van. Így szeressen ahogy vagy, ne akarjon formálgatni a kénye kedve szerint. Ha megint felhozná, szólj vissza neki nyugodtan, hogy álljon le/hagyjon békén ezzel, ha pedig nem hagyja abba vagy nagyon zavar ahogy ezeket korábban felhozta, teljesen jogos lenne ha szakítanál. Szerintem direkt faragja az önbizalmad, hogy olyan dolgokat tegyél amit ő akar.

2019. jún. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Egyszerűen ezek a kérdések...

Miért, mit mondjon? Hazudozzon, hogy jaj de csinos vagy stb? Nyilván szeret, de szeretne, hogy egészségesebb és boldogabb legyél.


A saját onbizalomhianyodat vetíted ki rá. Ha nem változtatwz, akkor marad minden ugyanígy és tiprodhatsz meg azon, hogy a kinézeted miatt van veled vagy azért mert szeret.

2019. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Legalább őszinte a srác.Az jobb lenne,ha hazudna ? Oké,elhiszem,ez nem esik olyan jól az embernek,de legalább megmondja az igazat.Nem kell feltétlenül azt hinni,hogy csak a kinézetedért szeret.
2019. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
A legtöbb kis tini fiú ilyen, nyilván azért van veled mert tetszel neki , ezen kívül egyértelműen nem szerelmes beléd, csak kedvel. Gondolom ő meg egy páwa fiú ...Mindenki azt kapja amit megérdemel. Sok boldogságot meg sírást utólag.
2019. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Jól érzed. Ennek a fiúnak igazából nem te kellesz. Lefogyhatnál innen-onnan ...

Legközelebb milyen kivánságai lesznek?

Ha nem te vagy az ideális neki -márpedig talalt kifogásolni valot- ne lopja az idődet, meg széditsen.

2019. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A szerelem maga a tolerancia. Amúgy viszont szinte az összes férfi vizuális típus. :/

Ha ezt átgondolod, akkor rájössz, hogy nincs értelme nem lefogyni.

De annak sem, hogy olyanra pazarold az időd, akivel kapcsolatba kételkedsz: vajon érdekli a belsőd vagy sem...

2019. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!