Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hibáztat engem? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hibáztat engem? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
A barátom cseppet, vagyis elég bunkó mostanság. Mikor próbálnék hozzábújni, mindig melege van, pisilni-e kell vagy valami. Mindig van kifogása a csókolózásram is. Nem ülhetek az ölébe mert szerintem az elmúlt 2 hónapban meghíztam pedig mindig 1-2 kiló + vagy- szal 60 kg voltam. Mikor szeretkezni akar le kell vetkőznőm és utána kb 2 perc után már nekem akar esni, és akkor nem megyek bele és megy a hiszti. Kb minden második este a haverjaival mennek bulizni és egyedül vagyok. Aztán áthív magához, várom hogy ketten legyünk majd mást is hív. Aztán mondom neki tegnap hogy így nincs értelme a kapcsolatnak és akkor elkezdett velem kiabálni hogy leszarja mert volt 5 egyéjszakása az elmúlt 2 hónapban és bármelyik csaj visszavárja. Hova lett az a srác akibe beleszerettem? Most mit tegyek, visszahozható még ez?

2020. jan. 18. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de szerintem nem ész szerű olyan ember társának lenni, aki büszke arra, hogy hányszor csalt meg. Ha már most elkezdi később még durvább lesz, ráadásul abból abból amit leírtál úgy jött le, hogy nem is igazán tartja fontosnak a párkapcsolatotokat. Szakíts vele minél hamarabb, mert neki úgyis "kúrópartner" kell és neked is jobb lenne normálisabbakkal barátkoznod.
2020. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Mindenképpen szakíts vele szerintem. Főleg ha úgymond még ilyen agresszív is, hogy kiabál meg minden. Az meg, hogy megcsalt teljesen megbocsáthatatlan.

Hogy miért csinálja? Azt nem tudom. Valószínűleg van némi baj a fejében, és próbál önbizalmat szerezni abból, hogy minél több lányt szerez meg. Ő ettől érzi magát macsónak.


De ez a kapcsolat rád nézve mindenképpen mérgező és veszélyes. Ne pazarold rá az időd, keress egy normális pasit.

Tudom, hogy fáj és nem egyszerű de inkább most sírj, minthogy később ordíts.

2020. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts,ennek a kapcsolatnak nincs jövöje.

Már az hogy rendszeresen megcsal meg amilyen hangnemet megenged veled szemben.

Ha vele maradsz nagyon sokat fogsz szenvedni

2020. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Most ez komoly?

Megcsalt, és te még itt égeted magad, ahelyett, hogy szanaszét rúgtad volna a tökeit és otthagytad volna a bús, büdös 'csába?

Hát hallod, te a női nem szégyene vagy.

Ilyenek miatt szégyellem, hogy nőnek születtem!

2020. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele azonnal. Bunkó veled, nem figyel rád és valószínűleg ez mind azért volt mert közben más lányokkal hentergett.
2020. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!