Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Van akinek itt 18-19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van akinek itt 18-19 vagy a felett volt az 1. Barátja?

Figyelt kérdés
Hány évesen?Hogy hatott rátok ez lelkileg?Az önbizalmotokat ez nem csorbította?( Én 17 vagyok lassan 18 de nem találtam meg a megfelelő embert😕És azért eléggé rossz.Pedig nyitott vagyok és kedves mindenkivel).🤷
2020. jan. 27. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Úgy állítod be mintha valami kötelező dolog lenne. Nem mindegy mikor találod meg a "megfelelő" embert?
2020. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én 18 évesen jöttem össze az első barátommal, jelenleg is együtt vagyunk. Az önbizalmammal nem volt semmi gond, a lelkemnek viszont nagyon jót tett, hogy végre lett valakim, akivel kölcsönösen nagyon szeretjük egymást. Ne érezd rosszul magad amiatt, hogy x évesen nincs még párod, hidd el, hogy megéri várni arra, akivel igazán jól érzitek magatokat :)
2020. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 19-20 évesen lett először tartós kapcsolatom, szerintem ne a kor határozza meg, hanem hogy azzal legyél akit szeretsz. Majd rád fog találni nem kell izgulni.
2020. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 vagyok, és most van először párkapcsolatom.
2020. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!