Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti elmennétek bulizni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek bulizni a barátnőtök nélkül?

Figyelt kérdés
Két és fél hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. És én szeretek eljárni a barátaimmal néhanapján iszogatni. Ő ezt szóvá tette pár nappal ezelőtt. Ő még nem akar átjárkálni, mert fiatal, van közöttünk pár év. Jogos A kiakadása? Most tényleg, ha ő még nem akár menni, akkor nekem sem kellene nélküle buliznom?

2020. febr. 1. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De attól még megbeszélhetnétek, hogy ilyenek lehetnek és legyen toleránsabb, de ez rád is igaz.


Persze, hogy elmennék, nem vagyunk attól össze kötve, kellenek a csajos/pasis esték is egy kapcsolat mellett.

2020. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint a "nem" arra szólt, hogy nem jogos.
2020. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha nekem lenne barátom én is járnék nélküle bulizni

Persze nem minden hétvégén

De azért egyszer kétszer igenis elmennék bulizni a barátaimmal tőlem jöhet ő is de nélküle is elmennék

Kocsmázni meg amúgy is

Nélküke, vele nekem oly mindegy csak igyunk

17/l

2020. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha járnék bulizni elmennék. Sőt szerintem azon sem lenne semmi joga kiakadni, ha egyszerűen nem is szeretnéd hogy veletek tartson. Vannak dolgok amiket én is jobban szeretek egy megszokott társasággal vagy esetleg egyedül csinálni mint vele.
2020. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza a barátnődnek (ezt lányként mondom). Ha ő nem szeretne menni, attól te nyugodtan mehetsz. Nem mehettek mindenhova ketten, mindenkinek szüksége van arra, hogy a barátaival is találkozzon. Ebben semmi rossz nincs.
2020. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!