Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel együtt vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel együtt vagyunk már 3éve, de közbe jött egy 3. lány is, akivel már 2 éve űgy voltam hogy megkell ismernem. Akkor elnyomtam magamban, de megint előjött. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel boldog kapcsolatban élek, de nem egy lakásban, az még távolabb áll tőlünk, de most 12-esek vagyunk mind a ketten, 2éve találokztam egy lánnyal összevont órán, akkor is fura volt mert azt éreztem hogy ba..ki nekem megkell őt ismernem. Akkor még magamba folyottam az egészet. Most pár hónapja megint képbe jött a csaj. Olyan szinten tudunk egymásra nézni hogy szinte "izzik a levegő". De komolyan... Neki is van barátja, 4éve kapcsolatban, de amit a gyerekről mesélntek ismerőseim, nem hiszem hogy túl boldog kapcsolat lenne.

Suliban is keresem a szememmel a lányt, mivel nagyon megszeretném ismerni, néha komolyan hiányzik.

Barátnőmmel szeretjük egymást, teljesen jól kijövünk, néha kisebb vitákkal. Furán érzem magam hogy ennyire nem tudom a csajt hova tenni, lassan érettségizek és rossz belegondolni hogy "elveszítem" a csajt, mikor személyesen max 5mondatot váltottunk, amikor megismertem.

Mit tennétek a helyemben?



2020. febr. 6. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben egy idősebb pasinak az lenne a tanács, hogy verd ki a fejedből az új lányt.

De ti nagyon fiatalon jöttetek össze, első kapcsolat, gondolom mindent együtt éltetek át először. Vannak olyanok, akiknél ez is tarthat sírig, de azért a többség kíváncsi. Nem érdemes tényleg megcsalni a másikat, mikor ilyen fiatalon még simán válthatsz, ismerkedhetsz, gyűjthetsz tapasztalatot.

Menj oda beszélgetni a lánnyal, nem kell hazudnod barátnődnek sem. 'Évfolyamtársak vagyunk, dumáltunk' és ennyi. Annyi, hogy ne tartsd B tervnek a barátnődet, ha a másik lány esetleg nem szakítana a pasijával miattad. Ha úgy látod, hogy jobban kezd érdekelni a lány, akkor szakíts, mert mindegy hogy vele vagy mással ismerkedsz, de úgyis kíváncsi lennél valakire, aki nem a barátnőd.

2020. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, valóban elírtam, tényleg 2.csaj lenne nem 3.

Megcsalni biztos hogy nem csalnám meg abban nem is gondolkoztam soha.

Köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 8. 01:00
 13/13 A kérdező kommentje:

7évesen szóval igen, hamar picit

Igen, együtt éltünk át sokmindent ezért is nehéz lenne elengednem(tudom hogy elkell engednem ha elkell). Megpróbálok beszélgetni a másik lánnyal valahogy.

2020. febr. 8. 03:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!