Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megengednéd a baratnodnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd a baratnodnek, hogy egy fiu baratjanal aludjon?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Egyértelműen nem. De ha az ilyet kérdezned kell ott már gondok vannak.
2020. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Két nem közt nincs barátság. Ha a barátnőd ott szeretné aludni egy fiú barátjánál, akkor ott baj van.
2020. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Ez milyen kerdes mar? Nincs szuksegetek egymas engedelyere...
2020. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

1. Egy párkapcsolatban NEM KELL engedély a másiktól semmire, mert nem tárgy-tulajdon illetve szülö-gyerekviszony van a két ember közt.

2. Ha egy barátnál alszik a barátod/barátnöd, akkor teljesen mindegy, hogy az milyen nemü, barátság esetén ez teljesen lényegtelen.

3. Ha meg szerinted elég annyi, hogy egy másiki nemü ember ott van vele és megcsal, akkor veled van baj, mert betegesen féltékeny vagy.


Ez elözö válaszolóknak meg: igen is VAN/LEHET barátság férfi és nö közt, aki nem tudj ilyet elképzelni, annak igencsak primitív a gondolkodása.

2020. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

#4

Nincs igazad. Ez nem csak egy opció, hanem tény hogy két nem közt nincs hosszú távú barátság. Legalább az egyik fél biztos hogy többet fog érezni. Az hogy te elhiszed a coelho-s kliséket, az a te problémád, de ne akarj már minden normálisan gondolkodó embert beskatujázni a te hülyeséget miatt. Ezek tények és nem "beteges féltékenység".

2020. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Ha kapcsolatban vagyok valakivel, eszembe sem jutna másnál aludni, főleg, ha ellenkező nemű. És itt teljesen lényegtelen, hogy fiú vagyok-e vagy lány. Persze, valaki még elhiszi a tündérmeséket, de ilyen nincs. Ha van barátom/barátnőm, akkor vagy nála/vele alszok, vagy otthon, egyedül.
2020. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy megengedni, az ő döntése. Olyan van hogy nem esik jól. Vagy megkéred hogy ne, vagy esetleg mondod hogy ez neked nem esik jól.
2020. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha megbízok benne (ami egy jó kapcsolatban alap), akkor miért ne? Tök mindegy, hogy az egyik fél (ebben az esetben a barátja pl.) mit érez, ha a másik fél (a barátnő) nem érez így. Ha a barátnő megbízik a barátjában és ott aludna, akkor miért ne? Ha meg nem bízik meg a barátnőjében az illető és attól fél, hogy megcsalná, akkor ott gondok vannak. Vagy a pasinál, mert féltékeny és bizalmatlan, vagy ha jogos, akkor a csajnál. Bármelyik is a valós, az a kapcsolat nem jó és nem fog sokáig tartani.
2020. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

#8 mi 3 éve együtt vagyunk. Mindketten elvontak vagyunk, legalábbis szerintem. Megállapodtunk abban hogy én nem beszélek fiúkkal, ő pedig lányokkal, és szerintem jól megvagyunk, illetve nekünk ez így tökéletes.

Szóval ez sem mindenkinél van úgy ahogy leírtad. :)

2020. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
"jól megvagyunk" 9es: szerinted az normális egy kapcsolatban, hogy nem beszélhettek az ellenkező neműekkel?? Szerintem nem. Nekem ez azt mutatja, hogy nem bíztok egymásban, féltékenyek vagytok a másikra. Persze ha nektek ez így jó, akkor így jó, ettől még én úgy gondolom, hogy ez nem normális.
2020. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!