Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért éreznek a lányok késztet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éreznek a lányok késztetést arra hogy kérés nélkul elkedjenek kibeszélni valakit?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szeretek egyutt lenni, de mindig olyan személy a téma akirol nem is kérdezem, és engem nem is érdekel, de mindig szóba hozza és csak ecseteli hogy az a személy milyen rossz ember..

2020. febr. 7. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Google >> "extrovertált"
2020. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem itt nem az a baj hogy extrovertált..

Akkor velem és hobbikról is lehetne dumálni nem másokról negatív szarságokat

2020. febr. 7. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
1-es: szemmel láthatólag fogalmad sincs, mit jelent az extrovertált!
2020. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Mert kicsi az ő saját önbizalma, megnyugtatja, ha valakit szidalmazhat, és akkor ettől saját magát jobbnak, jobb embernek érzi. És ha még talál ebben partnert is, akivel együtt szídhatják, akkor meg pláne jó hatással van az önbizalmára. Talán ez tudatlatti is lehet, hogy ezt így ő sem gondolta végig. De szal ez a lényege; hogy pl azzal eltereli a saját figyelmét a saját esetleges rossz tulajdonságairól/gyengeségeiről hogy ha más rossz tulajdonságaira tereli a saját figyelmét. És akkor ez így megnyugtatja.
2020. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
*addig se saját magával, meg a saját hibáival foglalkozik,ha a másikra mutogat, hogy "ő milyen rossz"
2020. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
ez egy rossz szokás. A muszlim vallásban van egy előírás, hogy senkiről nem szabad beszélni, ha nincs jelen. Nagyon helyes gondolat. Érdemes betartani.
2020. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

- Amíg más hibáiról beszél va,akive,. nem kerül(nek) sorra az ő hibája/hibái.

- amíg más hibáival foglalkozik, nincs ideje arra gondolni, hogy neki is vannak,

- mert írva vagyon: "Konnyebb megtalálni más szemében a szálkát, mint magadéban a gerendát/"

2020. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár igaz, hogy a legtöbb lány imád másokat kibeszélni, de a kérdés mégis általánosít. Emberek, sose feledjük a kivételeket. Ez esetben nem is olyan kevés... Magamat és a közegemet is beleértve. Utálom, ha kibeszélnek valakit, a barátaimmal nem is tesszük.
2020. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, de nekem ez tényleg olyan feszültséglevezetés vagy hogy is mondjam. Ha én elkezdek kibeszélni vkit az azért van, mert tényleg felhúzott valamivel, amíg nem tudom elmondani másnak azon kattogok mindig. Például ha edzésen volt vmi, mondott vagy csinált... és ez érintett engem is vagy ugyan úgy suliban. De nálam például nem csak negatív dolgok kapcsán jön elő 1-1 ember, ha valami pozitív tapasztalásom volt az illetővel akkor is szóba kerül. De ezt csak olyan embernek mondom, aki tudja és látta,illetve ismeri is a szereplőket, esetleg érintett is. Nálad nem tudom, hogy ilyesmiről lehet szó, de kívülállóként engem is zavarna. Ez rossz tulajdonság tudom.
2020. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!