Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van bennem egy olyan...

Miért van bennem egy olyan érzés, hogy nem akarok élni?

Figyelt kérdés

Nos, tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy sikeres ember, sőt kifejezetten sikertelen, az életem minden területén szinte kudarcot vallottam. Jelenleg 22 éves vagyok, férfi.


A sulit nem fejeztem be, nincs végzettségem, a jelenlegi munkámat utálom, nincsenek barátaim, sőt soha nem is voltak, barátnőm se, nem szeretem azt, ahogy kinézek és még sorolhatnám a problémáimat...


Igazából azt érzem, hogy teljesen kiégtem, és már nem érdekel és motivál semmi. Ha azt mondanák nekem, hogy most itt a lehetőség, bármit elérhetek, és bármim lehet, amit akarok, akkor sem lennék lelkesebb, inkább akkor is a halált választanám, mert már annyira nem érzem a motivációt.


Azt érzem, hogy már én itt nem szeretnék semmit sem tenni ebben a világban, hogy már nincs helyem itt, csak vegetálok, és nincs értelme a létezésemnek, és soha nem is lesz.


Nem tudom, hogy mitől alakult ez ki, de sejtem.

A sok év semmittevés eredményezhették ezt, a sok elszalasztott lehetőség. És ma már úgy érzem ez csak egyre rosszabb lesz.


2017. nov. 26. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy legyen valami, ami motivál a jövőt illetően, amiért van értelme élni, küzdeni, különben tényleg felesleges felkelni az ágyból minden nap....


Először is nem ártana valami végzettséget szerezni, elkezdeni dolgozni, kialakítani egy napi rutint, ami közben új embereket ismerhetsz meg. Járj el sokat otthonról, legyél nyitott a világra, ne add fel, fiatal vagy, előtted áll még annyi minden. Sok sikert.

2017. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elszalasztott lehetoseg ? 22 evesen ember


Razd fel a mindennapjaid, iratkozz be valahova jarj kondizni, csinald amit boldogga tesz. Hidd el van ertelme annak hogy elsz, csak kicsit beforogtal hat javits rajta

2017. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!