Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek zavaró lenne, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek zavaró lenne, ha a barátnőtök allandoan kepeket rakna ki instára?

Figyelt kérdés

tehat nem azzal van a bajom, hogy képet rak ki, rakjon, de az mar annal jobban érdekel, hogy direkt úgy pózol, hogy latszódjon a segge stb...

ez csak engem zavar? vagy más is van így ezzel? ha már a barátnőm megtisztelhetne azzal, hogy nem mutogatja magát ország világ előtt a neten.



2020. febr. 24. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna
2020. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Engem nem zavar, hogy a te barátnőd mindenkinek mutogatja magát, lehet már ki is vertem az egyik képére.
2020. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem meg anyád veri jelen pillanat is :*
2020. febr. 24. 20:57
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
100%
Ha direkt csinálja, nyilván zavarna. Annyi, hogy ilyen lánnyal eleve nem jövök össze :D
2020. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, nappal tiltom este dugom. Btw, az zavar hogy mások is látják hogy milyen jó segge van a barátnődnek vagy mi? Kit érdekel? Ha attól félsz hogy emiatt fogják lenyúlni tőled, hát kár de te bajod.
2020. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
94%

Szia!

Nekem sem engedi a barátom,hogy akármilyen képet kitegyek instára például. Ha valami olyasmit raknék ki egyből megkér hogy vegyem le.(nem volt ki a fél seggem stb,csak egy kis dekoltázs) Mert zavarja. Ez nem kisajátítás szerintem bár sokan így gondolják. De van akinek ez belefér van akinek nem.

Esetleg próbálj meg erről beszélni vele(de tényleg csak ha nagyon kihívó kepeket rak ki) hogy ez neked nem esik jól.

Esetleg dicsérgetsd többet,bókolj neki,mert lehet egy kis megerősítésre vár a külsejét illetően😊

19/L

2020. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az en parom is kiakad, ha szexibb kepet posztolok 😁

bokolsz neki eleget?

Erezteted vele, hogy o a vilag legjobb csaja?

Ha nem, akkor hajra!Mert az ilyen csajoknak zero az onbizalmuk!

Kozold vele, hogy egy kisse zavar ez teged, legyen kevesbe kihivo, stb.

Ha ezek sem hatasosak, akkor nem lennek biztos benne, hogy nem is flortolget, vagy barmi mas...

32/N

2020. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, állandóan bókolok neki, tehát ezzel nincs baj, annyi volt rá a válasza, hogy tetszik neki a kép, és azért rakja ki, dehát ki hogy áll hozzá, szerintem nem létszükséglet, hogy minden tetszetős képet kirakjon, főleg ne az ami kirívóbb , de már megbeszéltük nagynehezen, szóval, köszönöm a válaszokat
2020. febr. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!