Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális, vagy jogosan van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy jogosan van kiakadva a barátnőm?

Figyelt kérdés

Na már most az biztos, hogy nem könnyű eset korábban nagyon sokat veszekedtünk, most már ritkán. A következő a helyzet:

Minden héten pénteken átszokott jönni a barátnőm, hogy itt aludjon és ezen a héten mondtam neki, hogy most ezt a hétvégét hagyjuk ki, mert úgy érzem szükségem van egy kis "pihenésre"/egyedüllétre/önidőre, mert érzem hogy mostanában nem érzem olyan jól magamat. Nem feltétlenül a kapcsolat miatt, hanem mert most egyszerre sok teendőm van és sok mindenre oda kell figyelnem a hétköznapokban, és jó lenne egy hétvégén pihenni csak úgy magamban, mert úgy érzem már picit sok nekem ennyi teher.

Ő erre hihetetlenül kiakadt és én voltam a világ legsz*rabb embere, és azt mondta ne is beszéljünk 1 hétig, hogy tudjak "pihenni"...:D

Na már most a kérdés, hogy jogosan akadt ki, vagy nekem van igazam mert azért ennyi jár nekem?

Lassan 1 éve együtt vagyunk már, és minden héten itt alszik.

20/F 18/L


2020. febr. 26. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem jogos a kiakadása. Teljesen érthető, hogy egy kicsit egyedül akarsz lenni, főleg hogy egy évig (!!) nem volt rá lehetőséged.

Lehet persze az is, hogy félreértette, amit mondani akartál, de nagy valószínűséggel inkább hisztizik.

2020. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem jogos a kiakadása, mindenkinek szüksége van egy önidőre kapcsolatban is. Lehet csak azért reagált most így, mert rossz napja volt. Majd elfogadja, ne aggódj. :)
2020. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra hivatkozott, hogy neki sincs és hogy én miért a mi időnkből veszek el ezzel bepótolhattuk volna másik nap is a héten..
2020. febr. 26. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Miért, a saját szabadidődön kívül miből vehetnél el? A munkaidődből/iskolaidődből? Úgy hogy mondtad, hogy sok most rajtad a teher?

És mi az hogy neki sincs? Ha nem veled tölti a hétvégét ugyan úgy kap pihenőidőt mint te.

2020. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ. Ha egy héten csak pénteken találkoztok és akkor lehetnétek együtt, de te pihenni akarsz, azon én is kiakadnék. Neki is biztos vannak elfoglaltságai, de ha egy héten egyszer sem lenne erőd rá akkor az ő helyében rég otthagynálak. Ha amúgy 2 naponta találkoztok, csak most nagyon elfáradtál akkor az természetesen nem baj. Megértelek téged is, de nem jó ha már tehernek nézed azt, akit elvileg szeretsz. Beszéld meg vele.
2020. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
5: a kérdezőnél már egy éve minden héten ott alszik. Én azt mondom még ha egy héten csak akkor is tudnak találkozni, egyszer egy évben meg lehet neki engedni a pihenést, pláne ha hét közben nem tud.
2020. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!