Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem normális, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem normális, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok a barátom 31 (igen, tudom hogy kicsit kiakasztó) másfél éve együtt vagyunk. Alapjáraton tök jól elvagyunk meg minden, de néha meg egy paraszt. Régebben sokat veszekedtünk mert elég bunkó volt velem és sokszor nagyon megbántott, volt hogy addig cseszegettet hogy pofon vágtam, mert ennyire még senki nem bántott meg és elszakadt a cérna. Viszont most már jó ideje ezt abbahagyta és látom hogy próbálja "jóvá tenni" de annyira felgyülemlettek bennem a régi dolgok hogy néha még most is haragszom rá. Ha valami nem úgy van ahogy ő szeretné már rögtön kiakad és duzzog mert folyton rám akar erőltetni olyan dolgokat amit nem szeretnék,én nem hagyom magam és ő ezért duzzog, a helyet hogy normálisan megbeszélnénk. Ha elmegyünk szórakozni és meglát egy csajt (lehet az akármilyen ronda is) állandóan azt kell velem közölnie hogy menyire rá van gerjedve "hű jól néz ki" (ja, húspiac) és ha ezen megbántódok akkor az a válasz hogy "betegesen féltékeny vagyok, mert hogy ha egy pár férfi tagja megkíván egy másik csajt akkor a barátnőjének ezen nem kell kiakadni, hiszen csak megnézte." jó, de ezt miért kéne velem közölni? Másrészt rohadtul nem féltékeny vagyok, hanem az zavar hogy a párom nem tudja nekem megadni a tiszteletet. Mindig kioktat és néha olyan bődület idióta dolgokat tud mondani, hogy fel tudnék robbanni. Néha azt veszem észre mintha lenne benne egy enyhébb szexizmus, amivel engem nagyon ki lehet akasztani.

2020. febr. 29. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze, miért erőltetitek?
2020. febr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Tedd ki!
2020. febr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert csak azert tart. Norm ember 31 evesen nem 17 eves lannyal kavar
2020. febr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele. Semmi értelme a kapcsolatotoknak, nem működik és kész.
2020. febr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
ha így is vele maradsz nagyon Beck Zoli kinézetű úriembernek kell lennie mert én már párszor megfenyegettem volna,hogy akkor keressen mást és ha nem változik, hát viszlát xd
2020. febr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem a korkülömbséggel van a baj.A bunkóság, bunkó viselkedés nincs korhoz kötve.Nagyon úgy néz ki, hogy a párod egy buta állat.Ahogy itt többen leirták, a legjobb megoldás a szakitás lenne.Ne sajnáld.Majd a következő megadja neked a megérdemelt tiszteletet.
2020. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem hagyd ott, mert ez tipik az a viselkedés ami jellemhiba és nem fog rajta véltoztatni. Amúgy eléggé úgy hangzott mintha ő lenne 17 nem te
2021. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!