Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom elfogad tőlem pénzt és kb mindent felezünk? L

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt. És már a 2. randin elfogadta,hogy én fizessek. Én csak udvariasságból mondtam,hogyfizetek ő azonnal el is fogadta...ami nekem már akkor nagyon fura volt.És most is így udvariasságból mondom neki,hogy visszaadom valaminek az árát, 1500ft. mire azonnal jó ,adjam :d

Ezekből ítélve nem valami gáláns igaz? Ez normális? Más pasik is iylenek? Idősebb 5 évvel tőlem, ő már jó páv éve dolgozik,elég jól keres amúgy. Én is dolgozok,de diákként még...

Nekem szükségem van arra,hogy a pasi legyen gáláns..és itt nem arról van szó,hogy vegyen autót és vigyen el nyaralni...hanem egyszerű dolgokat fizessen...


2019. aug. 13. 16:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem normális.

N

2019. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha ilyen, és ezt te nem tudod tolerálni, akkor szakítani kell. 1 hónap még nem a világ.
2019. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
Fhuhh hát ez eléggé kényes téma, ezek szerint nem voltak túl jó tapasztalati eddig és emiatt váltott át ilyenbe, elhiszem hogy rosszul esik neked és kattogsz a dolgokon, de mivel még friss a dolog, lehet sok tényező befolyásolja a gondolkodását amire csak később fogsz rádöbbenni, legyél türelmes és ne hozd fel legközelebbi randin azt, hogy fizetsz, ha meg ő fogja felhozni, hogy te fizesd akkor tényleg probléma van vele. 21/F
2019. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Az első nem normális, a második teljesen az.
2019. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a 3. válasz tetszik a legjobban. Elkapkodtam.


A 2.

2019. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
33%
Igen, normális. Már nem az 50-es években vagyunk, alap, hogy felesben fizettek, írom nőként.
2019. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%

4-essel értek egyet.


első randin fizet a férfi, a következő alkalommal már mehet felesbe és utána is.

2019. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem normalis, hogy évek óta dolgozó, jól kereső férfi rendszeresen fizettet a diák lánnyal.
2019. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

igen..viszont,ha ez lesz akkor egyszerűen nem megyek el vele programozni és megmondom nekem erre nincs pénzem. Elég sok dolgot talál ki,igaz nem drágák,de összejön belőle nekem a hétnek a végére egy kisebb mínusz.


Nem tudom mi lesz..amúgy szipmatikus és nagyon kedves,hasonlóan gonodlkodok sok dologban ,mint én.De kezdek félni,hogy ebből nem lesz így semmi jó..


nem mesélt ilyet a múltjáról,mármint anyagi dolgokat.

2019. aug. 13. 16:57
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
A pasi részéről normális, a te részedről viszont nem, hogy elvárod, hogy kitalálja, hogy mit gondoltál akkor amikor valami teljesen mást mondtál ahelyett amit szerettél volna...Ha azt mondtad neki, hogy te fizeted meg hogy megadod nem értem miért ő a rosszfiú, hogy ezt el is fogadta. Ha követelné tőled, hogy márpedig fizesd ki az oké, de ne várjuk már hogy a pasik gondolatolvasóak legyenek és kitalálják mire gondolunk mikor pont az ellenkezőjét mondjuk annak. Ha nem akarsz fizetni, vagy nem akarsz beleadni a költségekbe akkor ne ajánld fel és kész...
2019. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!