Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 1 hónap után előttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 1 hónap után előttem wc-zik (igen, nagy wc is). Ez normális?

Figyelt kérdés

Voltak már hosszú kapcsolataim és ott még évek után se történt ilyen. Én eleve nem is tudnék pisilni se senki előtt, bokorba se megy. A barátom meg nem zavartatja magát. Bent voltunk a fürdőszobában, zuhanyozni készültünk, erre szó nélkül leült a wcre és elkezdett... kakilni. Lányos zavaromban kimentem, még kérdezte is, hova megyek. Kétszer is volt ilyen egy hónap alatt.


Nekem ez kicsit kiábrándító. Mert oké, büfögés meg pukizás a párod előtt nem gáz egy idő után, nem mehetsz mindig ki a szobából, ha ilyen van, de a wczést tartsa meg mindenki magának!


Nálatok hogy megy ez?


2019. szept. 2. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Kimentél. Megoldottad. Nincs probléma.
2019. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd neki, hogy ez neked túl sok(k). Megfogja érteni, remélhetőleg.
2019. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Hát ez elég bunkóság.A férjem 10 év házasság után se wczik előttem,és én se előtte.
2019. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Most elképzeltem, ahogy a férjem produktumának lágyan lebegő xarszaga romantikusan körbeölel zuhanyzás közben, hát qrva gusztustalan...

Szóval a kérdésre válaszolva pl. a pisilés nem okoz gondot egymás előtt, de a xarást azért megtartjuk magunknak... biztos nem szagolgatnám a “termékét”, és arra sem vágyom, hogy ő szagolja az enyémet, szerintem ez elég undorító.

(11 éves kapcsolat/házasság)

2019. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
Gratulálok a bikádhoz! XD
2019. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk ez sose volt baj exemmel se most se. Engem nem igazán tud érdekelni ha menni kell akkor menni kell.
2019. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Azért ezen jót röhögtem :D
2019. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Exem szerint azért voltam prűd,mert nem kakiltam előtte és nem mutogattam neki állandóan a sejhajlikamat. Szóval tök megértelek ha zavar. Legalább ennyi magánszféra legyen már basszus
2019. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tesom kaja kozben fingott az orrunk ala. Elkuldtem a halal f%$#ra es azota kisetal a mosdoba ha ilyen van, majd par masodperc mulva vigyorogva jön vissza.
2019. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
"hova mész?!?" XDDDDD
2019. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!