Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy barátom, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamiltonfan kérdése:

Van egy barátom, de nem tudom, hogy tényleg együtt szeretnék vele lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy a fiúval nagyon jóban voltam. Minden héten találkoztunk- más barátokkal együtt.

Egyszer amikor egy kissebb baráti körben sétáltunk a többiek lemaradtak Ő pedig szerelmet vallot nekem, megkérdezte lennék-e a barátnője.

Én igent mondtam neki.


A napokban sokat gondolkozom rajta, hogy lehet, hogy nem szeretném ezt a kapcsolatot. Nem arról van szó, hogy nem szeretem, egyszerűen nem érzem készen magamat egy kapcsoltra, de nem szeretném megsérteni, sőt ha lehet a barátja szeretnék maradni.


A szívem azt mondja,"Maradj vele!" de a hülye agyam azt mondja, hogy még nem állok készen egy párkapcsolatra.


Ti mit csinálnátom az én helyemben?


2020. márc. 2. 20:19
 1/7 KovacsGyula366 válasza:
27%
Szia! én azt javaslom "amenyiben még együtt vagytok" hogy vigyél neki virágot stb. meg halgass nyugtató zenéket és ugy felfogsz készülni :D
2020. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mi lenne, ha megbeszélnéd vele?!
2020. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Azt is érdemes végiggondolni, hogy a szíved mondja-e, hogy maradj vele, vagy a hormonjaid (...)
2020. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát figyelj én a te helyedben NAGYON átgondolnám a dolgot, a szívembe néznék és meghoznék egy végleges döntést, ha úgy érzed, hogy nem vagy készen egy kapcsolatra, de mégis érzel valamit iránta az lehet csak azért van mert nem akarod megbántani. Én fiúként nem tudok teljesen belelátni a helyzetedbe, DE a srác helyében nagyon nagy pofára esés lenne, ha "játszadoznál" (remélem érted, hogy hogy értem) vele majd megmondanád, hogy nem érzel iránta úgy ahogy. Ezzel teljesen széttaposnád és a "barátok maradunkról" le is mondhatnál. Ha nem tudsz dönteni akkor inkább utasítsd el mert ha igazán szeretnéd akkor erre nem is kerülne sor, ha utólag megbánod amit tettél( hozzá teszem ezért ajánlom, hogy nagyon gondold át, hogy tényleg szeretnéd-e ezt) akkor fájni fog, de túl kell tenned rajta magad vagy megbeszéled vele újra. 17/Fiú

(és talán, ha újra elolvasod a kérdésed a válaszod is benne van)


"Nem arról van szó, hogy nem szeretem, egyszerűen nem érzem készen magamat egy kapcsoltra, de nem szeretném megsérteni, sőt ha lehet a barátja szeretnék maradni."

2020. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél vele lenni, csak kínos, hogy "elígérkeztél" és most visszakoznál, az "milyen már?" illetve félred az ismertséget ami minimum meg fog változni, ha nem teljesen leépülni. De ezen felül kellene kerekedned. Sokkal jobb lesz olyan pasival összejönni, akibe szerelmes vagy.
2020. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy ezután barátok legyetek az kalács. 2 opció van. Vagy vele maradsz, vagy örökre elfelejtheted. A sráccal amúgy jól kicsesztel. Remélem azért szegyenled magad
2020. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is! Hatos kommentelővel ne törődj, ő jobban szegyelhetne hogy ilyen bunkó.


Másodszor! Ha olyannyira töröd magad a témán, hogy még a hozzánk hasonló idegenektől is segítséget kérsz, akkor az azt jelenti, hogy szereted, és törődsz vele. Nekem ez már elég felkészültnek tűnik. Aztán lehet, hogy tévedek, nem vagyok Isten, de azt tudom, hogy félni nem éri meg, vállald be, azzal vesztheted a legkevesebbet. Elvégre ha lemondasz róla, akkor azzal még a lehetőség reményét is elbukod. Zárás képpen annyit mondok még, hogy légy pozitív, és bízz magadban. Menni fog az, hidd el. Sok sikert. :)

2020. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!