Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én és a barátom több mint 4...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a barátom több mint 4 hónapja vagyunk együtt és ez alatt az idő alatt sok vitánk volt, leginkább arról, hogy nem vagyok képes tenni érte és amit megigértem azt nem mindig tudtam megvalósítani számára. Ez ekkora baj?

Figyelt kérdés
Közbejött valami vagy nekem már sok volt az amit kért és azért nem tudtam/ akartam.De nemet nem szeretekn neki mondani mert mindenen meg tud sértődni és baj neki. Hát ebből is baj lett. Meg elvesztette a bizalmát bennem és ez nagyon rossz és akármikor próbálom visszaszerezni, ad esélyt, de elrontom valamivel. És most kb látni nem akar és nem tudom mit tegyek, hogyan engeszteljem ki. Tanácstalan vagyok. Segítség?

2018. nov. 24. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj oda egy kicsit a kapcsolatotokra, ne legyél önző.. Egy kapcsolatban nem kapni kell megtanulni, hanem adni.. ha tényleg szereted és fontos neked, akkor eleve nem is kellene azon gondolkoznod, hogy mit teszel meg érte és mit nem..


Miért vesztette el a bizalmát? Ebből kifolyólag,amit leírtál vagy van más oka is?


Hány éves vagy?

2018. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyerek még .. Anyuci mindig foglalkozik vele otthon lesi a kívánságait, rá kellene jönni te nem az anya vagy.
2018. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#anyja
2018. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem írtál életkort, de ettől függetlenül elég felnőttek lehettek ahhoz, hogy már nehezen tudjatok lényegesen megváltozni.

A leírtak alapján, nézetem szerint nem vagytok egymáshoz tartósan összeillő személyek. Hagyjátok abba!

2018. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!