Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vele maradjak vagy hagyjam? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradjak vagy hagyjam? 16/L

Figyelt kérdés

Elég bonyolult ez az egész, mert a pasimmal osztálytársak vagyunk és még azok is leszünk kb 2 évig. 11 hónapja vagyunk együtt. Ő egy elég szókimondó személyiség, én meg inkább egy visszahúzódó típus vagyok. Régebben nagyon korlátozott engem, nem mehettem sehova egyedül, és csak olyan felsőt vehettem fel, amiben nem látszik az alakom és takarja a hátsóm. Nem rakhattam nyakláncot, nem vehettem fel fehér pólót mert szerinte átlátszik. Letiltatta velem az összes barátnőmet, mert szerinte csak kihasználnak. Nem engedte hogy bárkihez is hozzászóljak, vagy válaszoljak valakinek és nem is nevethettem máson. A telómat is mindig megnézte. Egy csomó közösségi oldalamat letöröltette velem, mert szerinte az csak mérgez. Nem engedett a suli folyosón sem egyedül járkálni, nehogy hozzámszóljanak. És ami a legfontosabb:nem engedte hogy folytassam a hobbimat: a gördeszkázást és a bmxezést.

Az előbb felsoroltak közül szerencsére javult a helyzet, bár 9 hónapomba beletelt. Amit rólam tudni kell: sosem hazudok és nem titkolózok. Bár most mégis ezt fogom tenni, mert ez az egyetlen esélyem hogy valaki tanácsot adjon. Nem tudom mit csináljak. Nagyon rosszul érzem magam a párkapcsolatunkban, napi 2x veszekedik velem, én meg mindennap sírok és én ráadásul egy nagyon érzékeny lélek vagyok. Nem tudom elhagyni, mert külsőleg teljesen odavagyok érte. Nagyon szerelmes vagyok belé. És egyébként ő egy nagyon romantikus alkat. Csomó mindent vett nekem, és mindig mellettem van és folyton ölelget, csókol stb. Csak most egy picit besokalltam. Próbáltam vele szakítani, de amikor megláttam nagyon hiányzott és bocsánatot kértem. Félek hogyha szakítok vele, akkor az osztálytársak piszkálni fognak, szóval így is úgy is rosszul érezném magam.Ja és még annyit, hogy ha valaki hozzáér a buszon akkor bocsánatot kér tőlem, de ha fordítva történik ez, akkor elhord mindenféle r*b*ncnak. Pedig engem sosem érdekeltek az emberek szexuálisan meg sehogy sem és nem is öltöztem feltűnően soha.

Kérlek segítsetek nincs kihez forduljak sulit meg nem akarok váltani:( 16/L



2020. márc. 4. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem azonnal szakíts vele. Az aki ilyen szinten korlátoz téged, az nem szeret igazán. Most komolyan: nem csinálhatod a hobbid, nem mehettél sehova sem egyedül, még a folyosón sem sétálhattál egyedül. Most ez komoly? Én biztos azonnal ott hagytam volna valakit aki ilyen szinten megtilt nekem dolgokat, ez már nem normális szint. Én értem hogy romantikus, meg tetszik ahogy kinéz, de nem gondolnám hogy ezek tompítanák azt amennyire irányít és manipulál téged.
2020. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... ez valami pszichopata istenbarma???!

Minek vagy egy ilyennel együtt? Mert "jól néz ki"?

Ne haragudj de ez a helyzet téged minősít.

Hagyod hogy egy ilyen kis csicska köcsög uralkodjon feletted és korlátozzon!????

Ez még 16 évesen sem normális!

SZAKÍTS VELE AZONNAL!

2020. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanod kell vele, mert nem normális. Én öt évet adtam egy ilyennek az életemből, és sajnos nagyon durva vége lett. Ha kell vond be a szüleidet vagy az ő szüleit is.
2020. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd hogy lelkileg tönkre tegyen. Szakíts vele amint lehet.
2020. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
XDDD szánalmas buta degenerált luvnya vagy. én is kihasználnálak ha olyan jól néznék ki mint ezek a fiúk
2020. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy még gyerek vagy, de bakker... te teljesen hülye vagy???

Hogy tudsz szeretni valakit, akinek a szemében konkrétan csak egy retkes lábtörlő vagy???

Beszélj anyukáddal vagy egy pszichológussal, de nagyon sürgősen, mert ha így folytatod, nagyon csúnya véget fog érni az életed...

2020. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint soha nem fog megváltozni? Mindig ilyen marad vagy ez enyhülni fog esetleg az idő elteltével?
2020. márc. 4. 22:00
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Te is ugyanolyan hülye vagy, mert mindezt megengedted neki... Le lehet nyugodtan pontozni...

Sajnálom kérdező, de itt nagyon elfajultaka dolgok, már régen lépned kellett volna ebben a parkapscolatban, vagyis pontosabban ki kellett vna lépni ebbol a akpscoaltból...baratod egy idióta én fiu vagyok de sosem korlatoznék igy senkit.ÍSose hagyd ezt senkinek, egy pasi sem er ennyit, ebben a kapcsiban te minden voltal, csak boldog nem..azonnal szakits vele.Jobbat erdemelsz nala, és nem, nem fog megvaltozni..Azért ilyen amugy a pasid, mert önbizalomhiányos és fel h elveszit de etret kell hagyni a amsiknak és o foylton ellenorizget volt ilyen bnom, én i pont emiatt dobtam persze o nem mondta meg h mit vegyek fel csak feltekeny volt és ellenorizgetett...osztalytarsak miatt ne aggodj te melletted fognak allni mondd el mindenkinek valojaban milyen rossz ember a baratod... remelem soha obbe nem lesz baratnoje.

2020. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts mert ez mérgező.

Hasonló korod beli lány vagyok, ugyancsak deszkázok és 11 hónapos kapcsolatom van,

de azt tudom hogy régen kidobtam volna ha ilyen lenne velem.

Mellesleg örülhetne hogy ilyen vagàny barátnője van nem pedig valami hisztis p*csa.

2020. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj, én értem milyen az amikor tetszik kinézetre valaki, meg amúgy helyes, de az amit csinál az összegezhető egy szóban: diktatúra.

Sajnálom, de erre ez a jó szó, de komolyan, ennyire még egy anya sem befolyásolja a lányát, pedig ő a szülője, ez meg csak a pasid, neki nincs joga ezt tenni veled, úgyhogy azt mondom, hogy 2 opciód van:

1. Ott hagyod őt, és tovább lépsz

2. Kiállsz magadert és megerteted vele, hogy ez a te életed nem az övé, és hogy dobni fogod, ha ennyire nem hagy téged élni. Ha így is folytatja, akkor dobd azonnal, ha beleegyezik, akkor van remény, mert azt jelenti, hogy tényleg szeret, és törődik azzal hogy mit akarsz.


Sok sikert. :)

2020. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!