Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bűntudatom van mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy barátom

(legyen a neve Viktor)akivell régen tök jól el voltunk meg sokat dumáltunk de mostanra már alig beszélgetünk. És neki az ex csaja (akivel szintén jóban vagyok) bevallotta hogy bejövök neki és hogy nagyon szeretne velem összejönni... Már kb 7 hónapja szakítottak és azóta Viktornak meg a csajnak (legyen a neve virág) is volt már több kapcsolata ami tartott pár hónapig. Viktornak most is van barátnője már lassan 1 hónapja de viszont nem rég megkérdezte a virágot hogy megpróbálják e újra de virág nemet mondott.. Na és itt a lényeg: Én és virág öszejöttünk mert eléggé kedveljük egymást és nagyon jó a kapcsolatunk is. De viszont nagyon bűntudatom van Viktor miatt és kicsit tartok hogy mi lesz ha megtudja hogy mivan... Nagyon nagy baromságot csináltam...? Ti mit tennétek a helyembe?



2020. márc. 22. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Jól értem te biszex vagy? Vagy leszbi? Vagy csak simán hülye?


Nem csak te csináltál baromságot hanem virág is mert elvileg ő is bele vagyis beléd ment :D ha boldogok vagytok jól van ez így, bár szerintem ez egy tipikus buta liba sztori, az időt úgy sem tudod visszaforgatni, az meg h Viktor (akit amúgy Petinek hívnak) mit gondol, érez ki nem sz.r.ja le? Ha neked így jó maradjon így ;)

2020. márc. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Off: Kajak tetszett a storyd! A zöld kéz nem fog zavarni! Béke van! ;)
2020. márc. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csökkenteni kell az Amygdalát mert az a bűnös. Problematikussáááág. 😀
2020. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!