Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért bizonytalan a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonytalan a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel egész jó a kapcsolatunk, fél éve vagyunk együtt és mindketten nagyon sokat érünk a másiknak, ugyanis a családi körülményeink közt tényleg nagy szükségünk van egymásra. Nekem ő az első és egyetlen lány, aki nem hogy ilyen érzést, de egyáltalán szeretetet ébresztett újra bennem.

Még nem feküdtünk le elég maradi a csaladja, meg akarja várni a 16-ot (még plusz fél év), ezt el is fogadtam.

Viszont a petting az megy. Azonban, ha néha teszek olyan vicceket minthogy "Remélem legközelebb nem csak beszélgetünk", akkor elkezd furán viselkedni és olyanokat mond hogy "Ilyenkor kanos vagy?😅"

Olyan mintha azt érezné hogy csak erre kell. Volt már erről veszekedesunk korábban hogy nehezen bizik meg az emberekben de még ígyis bennem bizik meg leginkabb. De ha megbizik miért gondol ilyeneket? Főleg hogy elotte minden okés volt, mert beszélgettünk hasonló témáról. Nem tudom miert érintette ilyen komolyan ez a vicc.



2020. márc. 23. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Mindent így túlkomplikálsz? Feltesz egy kérdést, te válaszolsz rá és haladtok tovább. Nem kell összeesküvés elméleteket gyártani.
2020. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért bizonytalan, mert te mindössze ennyit tudsz kihozni belőle. Zúgasd magadba úgy, hogy ne is lásson a szerelemtől, és ne benne keresd a hibát ha bizonytalan.
2020. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!