Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem bizonytalan vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem bizonytalan vagyok és fáj. Mi okozhatja a bajt?

Figyelt kérdés

Üdv!

Lassacskán 2 éve együtt vagyok a barátnőmmel és most jutottam el arra a pontra hogy már teljesen bizonytalan vagyok. Elmesélem a történetet és segítséget szeretnék kérni:

Régen még általános iskola alsós korszakában beszélgettem vele. Aztán nem hittem hogy elég jó vagyok neki ezért összejöttem egy másik lánnyal akivel 9 hónapot voltam együtt. Aztán összefújt minket a sors és beszélgettem vele. Volt egy vele egy idős srác akinek bejött és kerülgette is, és megkért hogy hagyjam békén mivel az "övé". Mivel fiatalabb volt és nem érdekelt ezért beszélgettem vele és végül is összejöttünk. Fájt kicsit akkor hogy a másik sráccal volt a közös képe a háttere de nem érdekelt. A srác (nevezzük innentől Alfonznak), mindenfélét mondott hogy olyanokat írt neki a lány (nevezzük Izoldának) olyanokat írt hogy nem szeret engem, elhagy miatta. Nem érdekelt mivel nem vagyok azon a szinten hogy ilyeneken idegeskedjek. Aztán telt múlt az idő és Izolda azt mondta nem jó így a kapcsolatunk, de nem értettem miért. A "barátai" elkezdtek pletykálni rólam abszurd dolgokat de ő meg elhitte, és szakított azzal az indokkal hogy a barátaival szeretne lenni, mivel én nem örülök hogy velük van. Persze hogy nem örültem mivel hülyeségekkel beszélték tele a fejét, de nem húztam magam. Azon viszont igen hogy rá 2 hétre összejött "Alfonzal". Mit tehet az ember elfogadja nem? Meg is ismertem egy lányt (nevezzük Lédának) akivel összemelegedtünk de nem tudtam kapcsolatba lenni mivel még fájt az előző. Aztán a szakítás után 3 hónappal elkezdtünk beszélgetni és újra összejöttünk mivel azt hittem megváltozott ilyen alapon. Kis idő kellett hozzá hogy újra "ő" legyen.. Kiderültek az apróságok.. kiadta a titkaim, hazudozott nekem.. De megbocsátottam mert szerettem. Tegyük hozzá hogy nagyon jó tanuló és sokat tanul így nem tudunk annyit találkozni mint más párok (nem rajtam múlik elhihetik :D). Szexuálisan már nem érzem hogy vonzónak találna, pedig próbáltam mindent. Edzem, stílust váltottam (mentális és testit is). Más lányok már tettek megjegyzést felém de nem, én neki akarok/akartam megfelelni. De csak negatívat kaptam mindenre majdnem, ilyen kis szarkasztikus poénokkal hogy milyen a hajad stb. Nagyon fájt ez nekem, és akárhányszor felhoztam neki hogy mi fáj 1-2 hétig jobb volt de utána minden ugyan olyan marad.. Aztán rám írt Léda újra és nagyon jóba lettünk. Beszélgettünk és találkozgattunk a suliba (mivel évfolyamtársak vagyunk), és vele teljesen máshogy érzem magam. Úgy érzem tetszem neki, de mivel Izolda és látta ezt elkezdett máshogy hozzámállni, és mikor Léda nem beszélt velem akkor újra más lett.. És ma volt nálam Léda és nagyon jól éreztem magam vele.. Testileg és lelkileg és úgy érzem megtudná adni ami jó lenne, és én is neki. Itt ült az ölembe, egymásra néztünk és kiültettem mivel bűntudatom volt/van emiatt. Pedig nagyon jó volt, de itt a baj.

Egyszerűen nem tudom elfelejteni mi volt, és itt egy lány aki szeret és tisztel, de én pedig úgy érzem hogy még szeretem Izoldát. Minden barátom, rokonom, ismerősöm azt mondja hogy hagyjam el, de nem megy.. Beleégett a lelkembe. Már majdnem megcsaltam, de egyszerűen képtelen vagyok. Bizonytalan vagyok mindennel kapcsolatban már (barátok, család stb. mivel történt ez-az). Mit tegyek? Menjek pszihológushoz a többi problémámmal együtt? Úgy érzem összeroppanok.. szépen lassan antiszoc.-leszek.


Válaszokat előre köszönöm, mindent meghallgatok. :)

(Izolda 1-évvel fiatalabb mint én, az összes név csak a képzelet szüleménye)



2017. okt. 19. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Helló ha boldog szeretnél lenni akkor felejtsd el tudom nehéz és hidd el tudom milyen.DE ELKEL ŐT FELEJTENED!!!tudom mindenki ezt mondja de így lesz aegjobb hidd el itt ez a lány akinek tényleg bejössz legyél vele nem kel rám halgatnod mert ugyanazt mondom mint a többiek tudom nehéz de próbáld meg menni fog=)az idő kedves barátom az idő minden sebet begyógyit agy az újnak egy eséjt
2017. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!