Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom bizonytalan és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bizonytalan és nem hisz a szavaimban mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hónapja vagyunk együtt viszont ő nagyon bizonytalan mivel az előzö kapcsolatában eléggé szépen át verték és éppen ezért is nagyon nehezzen hissz az én szavaimban és az érzéseimben amit én tényleg hogy komolyan gondolok mert nem dobálózom a szavakkal. Mindig felhozza nekem a múltamat, hogy az előző barátomat biztosan jobban szerettem mivel hogy kivolt nekem tetováltatva a neve ami ma már Hálistennek át van csinálva. De én mondtam neki hogy nekem az a tetoválas semmit sem jelent mivel hogy fiatal voltam megbolondultam és kellet nekem az a tetoválas, de egyáltalán nem szerettem az előző barátomat jobban mint őtet. Nagyon sokat veszekszünk és jóformán csak is a múltam miatt. Mondtam neki hogy neked is ugyan úgy van múltad de mégsem beszélek rajta mivel hogy ahoz semmi közünk nincsen hogy mivolt régen mert nem is ismertük egymást, de ő akkor is avval van hogy ő nagyon nehezen fogadja el hogy ő előtte én már mással is voltam. Szerintetek mitcsináljak? Van ennek így értelme? Nem akarom őt elveszíteni mert nagyon szeretem de így nehéz vele.18/L
2017. júl. 8. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus elnyomó, bántalmazó, féltékenykedő személyiség. Az előző kapcsolatában az "átverést" is valószínűleg ő találta ki, mert ott is gyanakodott meg féltékenykedett.

Minél előbb hagyd ott, még mielőtt verni kezd.

2017. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemethkaroly válasza:
100%

Előző válaszadónak adom a voksot.

A bántalmazók elég sokszor Stockholm szindrómával kezdenek, és beállítanak mindent mint a te hibád.

Azért is mert ha nem tetszik neki akkor járna mással. Ha ennyire nem bízna benned, járna mással. Ja.


De egyébként meg ha p*cs akkor is hagyd el őt.

2017. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az előző kapcsolatában tényleg át verte a csaj arról tudok én is hogy igaz.

De nőt soha az életben nem ütött meg, mert nagyon sok barátnője volt de így akiket őszintén szeretett az a csaj aki átverte és én lennék a második komoly nő az életében

2017. júl. 9. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!