Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bizonytalan vagyok és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok és a tanácsotokat szeretném kérni. Lehet hogy nem is szeretem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt és nagyon megtetszett első látásra, de nem igazán beszéletem vele, akkor is ismerős révén volt ott. Aztán elkezdtünk jóval később beszélgetni, majd elhívtam randira, és aznap össze is jöttünk. Aztán találkoztunk újra egy pár héttel később, és közte remgeteget beszéltünk, de most egyszerűen nem tudom mit érzek. Ritkán tudunk csak találkozni(több hetente egyszer). És lehet az az oka hogy még nem ismerem túl régóta, vagy hogy ritkán találkozunk, de most mintha nem éreznem azt, hogy szerelmes vagyok belé és most rosszul érzem magam emiatt és nem tudom , hogy mit tegyek. Hogy találkozzak vele többet és akkor majd más lesz, vagy csak idő kell?

2019. jan. 9. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg a szerelem fogalmát sem érted, addig ne csajozz! Nem vagy szerelmes, nem is voltál az. Ez csak szimpátia, amiből ugyan még lehet szerelem, de esetedben nem, mivel nem tud hova fejlődni a dolog a ritka találkozásoktól. Tehát vagy tesztek azért, hogy ebből legyen valami, vagy lezárjátok a "kapcsolatot", mert ennek így nincs értelme.
2019. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval javul a helyzet, ha találkozunk heti szinten, vagy néha együtt vagyunk napokon keresztül?
2019. jan. 9. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, több találkozás és ismerkedés esetén hónapokkal később is kialakulhat még valami.
2019. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!