Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm 0-24-ben rajtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 0-24-ben rajtam lóg, ez normális?

Figyelt kérdés

Már több hónapja vagyok együtt egy lánnyal, és minden nap minden percben rajtam lóg. Persze ez egy bizonyos szintig teljesen jó, de nagyon túlzásba viszi. Egész nap csak irogat, és nem érti meg hogy van más dolgom is. És ha egy nap mondjuk csak pár órát tudok vele beszélni és nem egész nap, akkor kicsapja a hisztit.

Ez másnál is így van?

17/f



2020. ápr. 2. 02:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat egyes kommentelőkőt. Már próbáltam vele beszélni erről, és akkor egy-két napig normális volt, de utána minden ugyanúgy ment tovább mint előtte. Szakítani nem akarok mert nagyon szeretem, úgyhogy nem tudom hogy mit lehetne még tenni.
2020. ápr. 2. 13:29
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#11: Sajnos semmit nem tehetsz, amivel a kapcsolatotok megmenthető, ez a keserű valóság. Az élet legnehezebb döntéseinek egyike, hogy az életünket megnyomorító, megfojtó szeretet-kapcsolatokat a saját lelki egészségünk védelmében meg kell szakítanunk, még akkor is, ha ezzel önmagunknak is fájdalmat okozunk. Olyan ez, mint ha érzéstlenítés nélkül kellene a saját lábadat leamputálnod, de meg kell tenni, ha arra egy kedves vámpír teljes erővel ráakaszkodott és ha hagyod, idővel az összes véredet kiszívja. Van, aki 20 évesen jön erre rá és képes is megtenni, van, aki 40 évesen is ettől szenved és mégsem képes rá.
2020. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mikor én összejöttem a párommal, kölcsönös volt az "egymáson lógás". Persze senki nem hisztizett, hogy miért nem tud a másik azonnal válaszolni, ha dolgozik pl, de amint lehetett együtt voltunk, vagy messengereztünk, akár ő munkában, én suliban, akár otthon. Persze mindenki más, de nekünk ez így természetes volt. :D
2020. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!