Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy idegesít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy idegesít, hogy mással is csetel rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már a barátnőjének tekint, pedig még csak egyszer taliztunk élőben, de nemsokára fogunk másodjára meg többször is. Kb 1,5-2 hónapja ismerhettük meg egymást az interneten. Tudok róla, hogy szokott 1-2 lánnyal csetelni rajtam kívül, de azt mondja, hogy csak barátok (egyik fiatal hozzá, másiknak barátja van). Az normális, hogy engem kissé zavar, hogy velük is beszél, amikor velem is egyidőben? Néha mondogatja, hogy az egyik csaj (aki mellesleg úgy néz ki, mint egy k*rv*, majdhogynem meztelen képei vannak fent fb-n) még csak 1 hónapja van együtt a barátjával, de már lefeküdtek, meg hogy ők erről beszéltek azzal a lánnyal, hogy az "én fiúm" biztos irigy ezért, mert hogy mi még nem feküdtünk le.. Meg azért is idegesít, mert néha már tudom, hogy velük beszélhet, mert vagy csak 1-1 smileyt ír vissza nekem, vagy csak egy szavas válaszokat, úgy értem, észre se veszi, hogy mit írok neki, mert gondolom rögtön csetel tovább azzal a csajjal.. Fel kellene hoznom neki ezt, hogy engem idegesít? Fiúk, ti hisztisnek tartanátok? Vagy akkor legalább ne írkáljon olyankor nekem, hanem beszélgessen akkor velük. 19 vagyok és lány.
2014. dec. 29. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez a viselkedés nem normális, és eléggé irritáló is.

Van egy ilyen ismerősöm, aki ugyanezt csinálja, és rohadtul idegesít...képes azon besértődni, ha kimegyek inni egy pohár vizet, és ezt nem közlöm vele, vagy ha épp van valami más dolgom, és nem érek rá vele foglalkozni másodpercenként, csak 5 percenként.


Ne legyél ilyen, mert ezzel senkinél nem lesz előnyöd...már most féltékeny vagy, amikor még nem is jártok. Mi lesz, ha ebből kapcsolat lesz? Megtiltod, hogy bárkivel is beszélgessen rajtad kívül?

Hosszú életű kapcsolatotok lesz...

2014. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az normális, hogy mással is beszélget. Mindenkinek vannak más kapcsolatai a párján kívül, még az introvertáltaknak is legalább egy ember.


Az viszont nem, hogy velük többet foglalkozik...Amúgy mekkora a távolság köztetek?


19/L

2014. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Pár nap múlva fogunk találkozni újra, ha minden úgy alakul. A távolság kb 1 óra kocsival. Igazából az a k*rv* idegesít (mert a képei meg ezek alapján annak is tűnik), mert félek, hogy elveszi tőlem a fiút, mert ők ugye közelebb is laknak egymáshoz, meg nemrég ismerték meg egymást utánunk, vagyis én régebb óta ismerem a fiút, mint az a lány. Hiába van neki barátja, és tud is rólam a csaj, de akkor is, minek beszélgetnek a szexről meg hasonlókról?

Amúgy meg rengeteget beszél velem is egy nap, meg nem az a bajom, hogy csinál valamit anélkül, hogy szólna, mert én se mondom, hogy éppen mit csinálok, hova megyek, csak ha már velem beszél, akkor legalább figyelne is arra, hogy mit írok. Jólvan, többnyire odafigyel, amit mondok neki, de rögtön észre lehet venni, hogy mással is beszélget az írásából.

2014. dec. 29. 00:27
 4/11 anonim ***** válasza:
#1: Én egyszer egy, a tiédhez hasonló csajtól neten meg is kaptam, hogy egy unalmas alak vagyok, mert 1. mobilról nehezebben megy az írás, 2. meló, tanfolyamok, rohangálás, nem értem rá azonnal reagálni, ha írt valamit. :D Csóri lány, pedig annyira akarta, hogy az egész napos bohóca legyek, szórakoztassam a nap minden percében, ő természetesen a rövid, merev válaszainál sosem rakott bele többet a beszélgetésbe... :D Egyszer rá is kérdeztem, hogy ha szórakoztatásra vágyik, miért nem megy el cirkuszba. Annyit mondott, hogy az pénzbe kerül... Bizony, vannak ilyen üresfejű, primitív, pofátlan szutyok "nők" is az interneten.
2014. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A többségnek általában vannak azért ismerősei a párján kívül is, ellenkező neműek is, tök normális, ha tartja velük a kapcsolatot és azzal sem látok problémát, hogy egyszerre chateljen több emberrel valaki.


Mondjuk az érthető, ha zavar, hogy elintéz 1-1 smiley-val, de ezt neki mondd.

2014. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, hogy vannak rajtam kívül más ismerősei is, akik történetesen lányok, de engem legfőképp az az egy lány idegesít. Minek beszél vele majdnem minden nap, meg a szexről is, ha azt mondja nekem a fiú, hogy nem is fontos neki? Meg egyáltalán, utánam ismerte meg azt a lányt, minek ismerkedik "ilyen kinézetű" lányokkal, ha azt mondja, hogy engem akar barátnőjének?!
2014. dec. 29. 01:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire a kapcsolat hajnalán inkább veled kéne beszélnie éjjel nappal és nem hanyagolni máris. Lehet hibás a logikám de ha nekem 1 lány csak smileylikat írna akkor nem erőltetném a beszélgetést vele. Felesleges.... ez jutott eszembe erről :D


[link]

2014. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4. Érhető, ha a srácnak tényleg nincs ideje - viszont ha másokra tud szakítani időt a napi teendői mellett is, a barátnőjére pedig nem, akkor nem hiszem, hogy ő a szutyok abban a kapcsolatban...
2014. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Miért van az, hogy ha egy lány lát egy szép csajt (ne adj Isten, nála szebb csajt!), akkor az az ő szemében automatikusan egy ku.va? O.o


Abban igazad van, hogy veled kellene többet foglalkoznia, ezt beszéld meg vele.

De hogy azzal van bajod, hogy van egy nőismerőse, aki szerinted közönséges (nem kizárt, hogy csak elfogult vagy), az túlzott féltékenység.

Ha ennyire nem bízol a srácban, akkor miért vagy vele egyáltalán? O.o

2014. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Noren1989 ***** válasza:
Nem normális, maradjunk annyiba. Próbálj meg felülkerekedni a féltékenységeden. Am te hány pasi ismerősöddel beszélgetsz ?
2014. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!